Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel egy nagyon halvány...

Ma reggel egy nagyon halvány második csík lett a tesztemen. Pedig volt mensim is. Mennyire megbízható a lily teszt?

Figyelt kérdés
Még most is remegek. Csak azért teszteltem, mert ebben a hónapban furán érzem magam. Meg-meg szédülök, és olyan, mindenütt teltnek érzem magam. És félidőben nem szurkált egyik petefészkem sem, csak feszül a hasam, és sűrű sok folyásom van. Elhihetem, hogy babát várok? Ráadásul megjött rendes időben. Tudom, teszteljek még egyet, akkor lesz hihető a dolog. De én még soha nem láttam két csíkot!!!! Pedig mindig lilyt használok. Olyan szép!! :)
2008. szept. 19. 07:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egyszer, és ti is vigyázzatok magatokra! Te melyik babavitamint szeded? Én először elevitet, most pedig gravidát szedtem, igaz, pár hete abbahagytam, mondván, minek szedjem, ha ugysem jön a babó!??? :) ma vettem be a gravidából, de rögtön hánytam is. Eddig nem volt bajom tőle. Vagy csak a baba miatt hánytam?
2008. szept. 19. 10:26
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

2s válaszoló még mindig!Most tudtam meg,hogy a b.nőm 4 tesztet csinált 4 különbőző napon,s mind halvány pozitiv lett.Ma reggel első vizeletből csinált és erős pozitiv!!!Most merte elujságolni.Igy én is megyek gyorsan tesztet venni,s a reggeli vizeletből csinálok tesztet!Már Én is félek a csalodástól!Szerintem te is csinálj egy kora reggeliből is ....

Látom nem csak én vagyok ilyen cipőben!!!

2008. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én most két különböző fajtájuval teszteltem, és mindkettőn van csík. Jövő héten tesztelek még, de most nincs értelme. ha van baba, akkor remélem erősebb lesz.
2008. szept. 19. 10:54
 14/18 anonim ***** válasza:

Még mindig 2.s válaszoló

Mivel én is nagyon félek a csalodástól ezért elkezdtem böngészni a neten,s a rendelő cimű oldalon olvastam,hogy rengeteg a téves diagnozis a tesztekkel kapcsolatban,ami most kicsit megijesztett.Mensi,ahogy elmarad akkor javasolják a tesztet,mert minél érzékenyebb a teszt állitolag,annál gyakoribb mostanában a téves diagnozis.Olvasd el te is azért.Igy most inkább megvárom a jövö7 vasárnapot!

2008. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy babát vársz. Én ugyanígy jártam Lily-vel teszteltem, ami annyira halvány csíkos lett, hogy még a doki is azt mondta, hogy várjak, az még bármi lehet. Aztán rá két napra már erősebb lett a két csík, és még két napra majd leugrott a tesztről. Gratulálok kismama vagy, most nagyon vigyázz Magatokra!!!
2008. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem a Lily megszivatott, rengeteg nagyon halvány csíkom volt, de volt nagyon jól látható is, és nem volt baba. Vigyázz, nehogy csalódj! Tesztelj még, erősödnie kell, ha baba van!!
2008. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

:))))))

Mostmár, hogy szárazak a tesztek, a gabrielen jobban látszik, igaz olyan mint egy "vizjel", de ott van. És már pár perc után látszódott a teszten, szóval nem a száradás miatt rajzolódott ki. A lily meg eddig soha semmit nem mutatott, szóval csak van ott valaki! :D De várok még pár napot, és tesztelek újra. Remélem akkor már minden egyértelmű lesz. Szorítsatok nekem!!! :) Én is szorítok minden babázni vágyó hölgynek! :)

2008. szept. 19. 15:59
 18/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok! mivel a második teszted már nem első vizeletből volt, és mégis kimutatta, van ott valaki!!! Nekem a lily először esti vizeletből olyan halvány volt, hogy szinte láthatatlan, most már semmi nem látszik rajta... Vigyázz magatokra, és pihenj amennyit csak tudsz! nem baj, ha délutáni szunyókát kívánsz!

és keveset olvassatok a neten! Valóban van, hogy két csík ellenére nincs baba, vagy megjön. Ez azért van, mert a tesztek elég érzékenyek, korán kimutatják, viszont ebben a korai terhességben előfordul még, hogy minden komoly tünet nélkül felszívódik a baba! Talán csak egy erősebb mensi lesz. Amúgy ezt is sokszor leírják!!! Az orvos sem tévedhetetlen! ha mindjárt az első pozitív teszt után elmegyünk dokihoz, ő még lehet, hogy nem lát semmit az uh, túl pici a baba! Így nem mondhatja biztosra, hogy terhes vagy. Érdemes várni legalább az 5. hét közepét, kivéve, ha valaki gyógyszeres kezelés alatt áll!

2008. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!