Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel egy nagyon halvány...

Ma reggel egy nagyon halvány második csík lett a tesztemen. Pedig volt mensim is. Mennyire megbízható a lily teszt?

Figyelt kérdés
Még most is remegek. Csak azért teszteltem, mert ebben a hónapban furán érzem magam. Meg-meg szédülök, és olyan, mindenütt teltnek érzem magam. És félidőben nem szurkált egyik petefészkem sem, csak feszül a hasam, és sűrű sok folyásom van. Elhihetem, hogy babát várok? Ráadásul megjött rendes időben. Tudom, teszteljek még egyet, akkor lesz hihető a dolog. De én még soha nem láttam két csíkot!!!! Pedig mindig lilyt használok. Olyan szép!! :)
2008. szept. 19. 07:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hááát.....a két csíkom örömére ki is hánytam mindent.....ez annyira nem jó. De a babáért mindent!! :)
2008. szept. 19. 07:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az első terhességemnél nekem is megvolt pár napig,de utána 1-2héttel furán éreztem magam,teszteltem de nem muatott semmit.Pont mennem kellett orvoshoz is,és csináltak uh-át,és bizony 8hetes terhes voltam :)

Most nem jött meg teszteltem most kimutatta emlékszem haloványan a pozítivat:)

Gratulálok,boldog babavárást:)

33hetes kismama

2008. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok! :) Az enyém, ha jól számolok, kb. négy hetes lehet, vagy hat. És csak kétszer voltunk együtt, nem is középidőben. A páromat műtötték, azért nem lehetett babázni. El sem hiszem!!! Annyira várjuk már!!!
2008. szept. 19. 07:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szijjja!A peteérés nagyon változó mindenkinél.Van,akinek mensi elött 1-2 nappal van,s van akinek mensi után,ahogy elmult az első napokban.Igy jártam én is.Végig figyeltem,mert nem akart babó lenni,s most hosszú idő után tegnap halvány pozitiv lett!!!


Tiszta szívből gratulálok!!!

2008. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is neked!!!!! Olyan jó!!! De most megyek, veszek még egy tesztet, mert félek, hogy beleélem magam, aztán koppanok! Ha az is pozitív, akkor már hihetek! :)
2008. szept. 19. 08:35
 6/18 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másikat is, gabriel teszttel. Ezen is van csík, bár ugyan olyan halvány, mint a lilys. Attól még van baba, ugye?
2008. szept. 19. 09:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz be az orvosodhoz mert bizony babat varsz.

A halvany csik is csik!!!

Gratulalok!

Boldog babavarast

Udv. 17 hetes kismama

2008. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

3 terhességből a Lily egyszer nem okozott még csalódást!

Tuti baba!

2008. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És neked is halvány volt a csík először? Mert nekem nagyon az, de csík! :) Nem merem még mindig elhinni!
2008. szept. 19. 09:51
 10/18 anonim ***** válasza:

2s válaszoló!

Most akkor kezdj örülni,mert jön a babó!!!Viszont vigyázz nagyon magatokra!

Pusssy

2008. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!