Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutól lehet erzékeny a...

Ovutól lehet erzékeny a mellbimbó?

Figyelt kérdés
Eddig még nem tapasztaltam. Elvileg 2 napja lehetett ovum ha minden igaz... együtt is voltunk párommal. Remélem most sikerült a baba:)

2016. febr. 13. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kedd-szerda környékén volt ovum és ugyan ebben a cipőben járok mint Te :)!Remélem jót jelent mert eddigmég soha nem tapasztaltam ilyet :)
2016. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó hír:) nekem egyre jobban. Tegnap csak a bal. Ma mar a jobb is eleggé. Hát szurkolok magunknak :D
2016. febr. 13. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok magunknak :)!Nekem is először csak a bal fájt aztán másnap már a jobb is most meg már egyszerűen a falat bírnám vakarni ha bármi is hozzá ér :)
2016. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na nálam meg pont úgy működött eddíg,hogy ovutól fájt a mellbimbóm,napról napra jobban,majd megjött... Most úgy vagyok,hogy az 5.dpoig nagyon fájt,a 6.-tól pedig elmúlt :) most a 10.-en vagyok,én meg ezt remélem jó jelnek :)
2016. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát persze. Mindenki más! Nekem eddig soha nem volt ilyen. Csak menstruáció előtt 1-2 nappal volt kicsit érzékeny. Ezért furcsa most.. de reméoem jó jel :D drukkolok!
2016. febr. 13. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok mindenkinek :)
2016. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es nem teszteltél véletlen ma?11 dpo-n vagy ugye?

Nekem ma is nagyon fáj....reggel kíváncsiságból mértem egy hőt...eddig minden hónapban ovu után 36,8-ig ment csak fel most meg 37,1 lett....remélem jó jel :)

1-es

2016. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na erre en is kívancsi lennék! :) nekem ugyan úgy tart a mellbimbó erzekenység. Ha vegig simitom is fáj.4ik napja. Hőm felment 37.0 re.
2016. febr. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!