Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérésem closti...

Ha nincs peteérésem closti nélkül, de ha clostit szedek megvékonyitja a méhnyálkahártyát akkor mivan?

Figyelt kérdés

Mostmár kezdek kétségbe esni.

szoval én bromocriptint szedtem . rendbetett. és mégsincs pém. a doki szerint clostival lesz. de hiába ha megvékonyitja a méhnyálkahártyámat. mert az első closti ezt tette


2008. szept. 18. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem abszolut leállt a petefészek működésem. Nem hogy peteérésem nem volt, de egy darab tüszőm se. :( Clostit szedtem én is. Először nem csinált peteérést, vagy lehet de egy maratoni ciklussal (40nap). A következőben már a 17-ik napon volt peteérésem, amiből baba is lett. Sajnos elvetéltem korán vele, lehet hogy a clostitól,

lehet hogy mástól nem tudom. Szóval nekem nagggyon naggyon bevált!!

Azt mondják, hogyha peteérés után PALÁSTFŰ teát iszol, akkor az a méhet erősíti és vastagítja a méhnyálkahártyát.

Most újra szedem, mert nekem csak így van pé.

Mekkora adagban kell szedned a clostit???

Szorítok hogy minden rendbe jöjjön!

2008. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy a bromotól rendbe jöttél,akkor már a closti sem fogja elvékonyítani a nyálkahártyád.mert a prolaktinoddal lehetett baj,gondolom,és mostmár az rendben van.
2008. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nos nekem már sikerült. 28 . hétben vagyunk.

Ezért írom, a tapasztalatom.

Valóban ha a bromo rendbetette a prolaktinszinted, akkor a closty csak legfeljebb rásegít..nem hinném,hogy elvékonyítja a nyálkahártyádat. Amúgy én a sejtújjáépítés miatt napi egy e -vitamint szedtem, ami a nyálkahártyát is regenerálja-antioxid hatású..nem kellet hülye ízű teákkal tömni a fejem..Két évig 38-92 napos közti ciklusokkal kínlódtam.

A closty tényleg megoldhatja a pé problémádat, és könnyebb is pé-t számolni, nekem a 2. adagnál(hónapban) már tudtam, hogy 29 napos ciklusok vannak és kb a 12-16 nap közt van pé. Így is volt.

Viszont mivel a clostyt csak ideig lehet szedni,javaslom vegyél vizeletes ovutesztet úgy sokkal könnyebb dolgod van.

Üdv: Móni.

2008. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek. sokat segitettetek. a kérdésekre válaszolva. én napi 2 szemet szedke. 1 et reggel és 1 et este. nekem a doki aztmondta hogy van tüszöm elég sok csak nemérik be:(

és most hogy rendbejött a prolaktin szintem 32 napra jött meg a menzim,csak éppen peteérés nemvolt. előtte mikor magas volt a prolaktinom akkor 40 naposak voltak a ciklusaim.ti mennyi clostit szedtetek?

2008. szept. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!