Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha későn van peteérésem (27...

Ha későn van peteérésem (27 napos ciklusnál 18. napon), akkor lehetséges, h. időre megjön, de nem rendesen és mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy elkezdett megjönni,de 5 nap helyett csak 3 napig tartott és inkább barnás volt,mint rendes vérzés,utána még kb.3 napig rózsaszínes folyásom volt,aztán semmi!A melleim mintha nőttek volna és még mindig fáj egy kicsit.már teszteltem,2szer volt negatív.Lehetek terhes,vagy csak a testem szórakozik velem?Esetleg a clostytól van(ez volt az 1.hónap,hogy szedtem)?
2010. márc. 30. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az ovud a 18. napon volt,akkor 4 nappal késöb kellene,hogy megjöjjön a menstruációd,mint szokott-semmiképp sem hamarabb.

A negatív tesztek semmit sem jelentenek még ilyen hamar.

Várd meg a nemvárt napját,leghamarabb akkor tesztelj a reggeli vizeletből!

2010. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!