Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki úgy terhes, hogy...

Lehet valaki úgy terhes, hogy semmi jelét nem érzi?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem érez semmi változást magán, nincs hányingere, nem fáj a hasa, nem émelyeg ... egyszóval ha szinte semmilyen jele nincs a terhességnek, akkor is léteik olyan hogy az illető mégis terhes? Gondolom majdnem hogy lehetetlen , de mégis elgondolkodtató, hogy létezik-e ilyen?! Szerintetek?
2008. szept. 18. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehetséges!Saját tapasztalat.Csak nekem mivel mindíg pontosan megjött, és akkor késett onnan gondoltam.Nekem soha nem voltak rosszulléteim.később fáradékony voltam, de ennyi.szerencsésnek is mondhatom magam ezért.
2008. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem sem volt semmi tünetem, se hányás,se émelygés, még mellfeszülés sem, semmi:) Sokszor el sem hittem, hogy tényleg babát várok:) Most a legnagyobb "tünetem" a pocakom és a rúgkapálások 23 hetes vagyok :)

Ilyet kívánok neked is!

2008. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt nagyon tünetem. Pár napig feszült a mellem, de az máskor is szokott. Néha úgy éreztem, h MOST fog megjönni, de aztán semmi. Ja, meg pár napig fáradékonyabb voltam. Szóval lehet. Örüljünk, h ennyivel megúsztuk! Most bezzeg visszasírom, már csak "pingvinezek" így az utsó hetekben, és minden mozdulat nehézkesen megy. Várom a végét türelmetlenül! :)
2008. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!! :)
2008. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!