Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett, a nem várt...

Aki terhes lett, a nem várt előtt hány nappal kezdte érezni a tüneteket, (persze akinek voltak tünetei)? Hányinger, mellérzékenység.

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom,de egy pár napja néha erős hányinger jön rám,ami pár perc múlva abba is marad,azonkívül fáradékonyabb vagyok,más tünetem nincs.A melleim egyáltalán nem érzékenyek.
2010. márc. 30. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességemnél nem voltak tünetek. A másodiknál kb. az 5. héten kezdődött. Nagyon fájt a mellem feszült, nem tudtam hason aludni (pedig mindig úgy alszok), álmosság, gyakori pisilés, hányinger, és nem kívántam semmit. Sajnos a 8.héten elvesztettem a babámat. Egyszóval én csak a mensi kimaradása után éreztem a tüneteket.
2010. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nem várt utánn 2héttel
2010. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt elötti hányinger mindig mensit hozott,remélem nálad másképp lesz.
2010. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal előtte kezdődtek. A mellfájás csak a nemvárt után.
2010. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utolsónak:és a nem várt előtt milyen tüneteid voltak,hány nappal előtte?
2010. márc. 30. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 4 nappal erős hányinger, egy csepp vér, fáradékonyság, ingerlékenység.
2010. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!