Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek az első...

Mikor jelentkeznek az első tünetek, ha terhes vagyok? Hányinger, mellérzékenység stb. Még van 10 napom a nem vártig.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ma hányingerrel ébredtem, de szerintem nem a baba jele:(

Szerintem korai lenne,nekem 9 napom van.

Szorítok neked:)

2010. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm már másfél hetes terhesen rosszul volt. De van akinél nincsenek is tünetek. Édesanyám annyira jól volt velem, hogy csak papíron tudta, hogy terhes!:) Még vérzése is volt az első 3 hónapban. Szaladj el, és vegyél egy tesztet. Szurkolok neked!
2010. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

10napja van a nemvártig,ne küldd már tesztért... nyugi kislány,várd ki legalább az időpontot és ha nem jön meg,akkor vegyél tesztet.De az orvos mindig biztosabb.

Bármitől lehet hányingered,kicsit légy türelmesebb(biztos nagyon szeretnél babát,de akkor is)

2010. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még legalább 10 nap!
2010. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Korai a tünet is és a teszt is.

Nyugi még pár napig :)

2010. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elanyészően ritkák azok a nők, akik már a nemvért vérzésük előtt is éreznek tipikus terhességi tüneteket. Azok is csak pár nappal előtte, nemm 10 nappal. Ilyenkor még nincs mitől, a szervezet még nem terhes, a megfogant baba (ha van) még be sem ágyazódott, nincs kapcsolat baba és mama között - akkor meg mitől lennének a tünetek?


A leendő kismama agyából, bizony. :-) Én is éreztem ilyeneket pár ciklusban, amikor nagyon babás akartam lenni. Amikor meg tényleg teherbe estem, akkor semmi tünet, csak kimaradt a vérzés, és pozitívat teszteltem.


Még 10 nap türelem, aztán teszt!

2010. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mar 11 hetes terhes vagyok de a mai napig semmi tunetem nem volt csak epp az hogy kimaradt a menzim es csinaltam tesztet,az 2 csikos lett es dokihoz mentem.Ha a tunetekre vartam volna a mai napig nem vettem volna eszre csak azt hogy no a hasam.En a szerencsesek koze tartozom ez lesz a 3ik babam es nem tudom milyen a terhessegi rosszuletek.neked is ezt kivanom.
2010. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 10.-re nem vártam.Nem is jött meg.Pozitív tesztem lett.

De már pár napja sejtettem Pl: állandóan éhes voltam, feszült a mellem( de nem úgy mint mikor megjön) ahasam is olyan furcsa volt olyan megjön érzés de ez mégis más volt.Most járok az 5. hétbe és még nem nagyon volt hányingerem.Majd ezután.Első gyerekemmel végigfeküdtem a napot olyan rosszul voltam.

2010. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 héttel a nem várt után jöttek a rosszullétek és tartott is a 20 hétig. Pozitív tesztem pedig már a nem várt napján volt.

32 hetes kismama

2010. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!