Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A metformint lehet együtt...

A metformint lehet együtt szedni a clostyval, okoz e problémát, ha sikerülne a terhesség?

Figyelt kérdés
mit tudtok erről?
2008. szept. 18. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A problema az, hogy a metformin (ha hasonlit egy kicsit is a merkforminra, amit en szedtem) SZIGORUAN TILOS terhesen szedni. És amikor megtudod, hogy terhes vagy, akkor többnyire már kb 4 hetes vagy (legalabbis az emberek 3-4-5 hetesen tudják meg a babót).

Nem tudom milyen hatásai lehetnek egy frissen beágyazódott embrióra, lehet be se ágyazódik. Mindenképpen beszélj egy nőgyógyásszal.


Egyik ismerősöm merkformin szedese mellett lett terhes, neki méhen kívuli lett, nem hiszem, hogy amiatt, és ha nagyon optimista akarok lenni, akkor azt mondom, hogy összejöhet.


PCOs vagy, vagy cukorbeteg?

Ha pco-s vagy, akkor szerintem várj egy picit, amig elmulik a pco, hat hónap, tudom, de megér szerintem ennyit, hogy egeszsegesen kezdd el a babaprojectet.

(a pco egy olyan ciszta, ami igazabol nem ciszta, hanem hormonzavar féleség, sokmindennel egyuttjar, nekem is volt, mindenképpen megéri kilábalni belole babaproject elott)


Ha cukorbeteg vagy, akkor nehezebb, epp ma olvastam erről, akkor kicsit nehezebb lesz a terhesseg, nagyon kell vigyazni, hogy mit eszel majd, de ha mindent jol csinalsz, nem lesznek durvan nagy kilengesek.


16,2 hetes kismamó

2008. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!