Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PCOS-ok milyen gyakran...

A PCOS-ok milyen gyakran pontosabban, milyen riktán menstruálnak és hogy a kezelés megkezdése után, mennyi idő alatt sikerülhet nekik a babó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem 10évvel ezelött derült ki,hogy pcom van nagyon rendszertelen volt,volt olyan is 50 naponként jött meg.Kaptam rá gyógyszert,végül is akkor viszonylag hamar sikerült 10hónap múlva terhes lettem.Most 3éve probálkoztunk már a babával,de nem akart össze jönni,kaptam megint gyógyszert,aztán akkor sem,utána clostit kaptam az első kúra után sikerült:)Minden jót,mielöbbi babázást:)

33hetes kismama

2008. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két éve diagnosztizálták a PCOS-t. Amikor még nem kezeltek, akkor 8 hónapig nem menstruáltam. De mikor kaptam gyógyszeres kezelést rá 2 hónapra elindult a menstruációm és azóta rendszeresen 31-32 naponta van. A kezelés megkezdése után egy évre rá mondta az orvos (3 havonta voltam kontrolon), hogy vállalhatok babát és meg is fogant a kisbabánk:-)
2008. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hat évet kellett várnom az első gyermekemre. PCO-t diagnosztizáltak nálam is akkor. Volt, hogy egy évben mindössze kétszer menstruáltam.

közel egy évig figyelték a hormonjaimat, kaptam gyógyszereket is, amik ovulációt segítettek elő, de nem segített semmi sem. Egyik pillanatról a másikra megérkezett a pocaklakó. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, már 10 hetes voltam.

A második babámra majdnem újabb hat évet kellett várnom. Bár most menstruáltam, igaz 70-90 naponként három napig. Sokszor "üres" mensim volt. És ahogy az első babánál, a másodiknál is spontán sikerült. Nem terveztük, csak jött, ezért gyógyszereket sem szedtem, hogy fogamzóképesebb legyek.

A második babát 11 hetesen vette észre az orvos.

Én örököltem a PCO-t. Nekem egyetlen tünete van meg, a menstruáció hiánya.

A saját helyzetemből kiindulva mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel és nem szabad feladni.

Sok sikert!

2008. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió! nekem sunyi pco-m volt, a menzimhez órát lehetett volna igazítnai, fel órával előtte mindig éreztem, hogy "namost jönni fog", és mindig be is jott (28 napos ciklus)


a kezeles megkezdese utan egy evvel elmúlt a pcom (merkforminnnal kezeltek).


a baba nekunk ugy jott, hogy amikor nodokihoz mentem, hogy babaproject indul, rákszűrés, stb, akkor már nem voltam pcos, és három hónappal rá össze is jött.

2008. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!