Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg most van pé-m.31...

Elvileg most van pé-m.31 naposak a ciklusaim, ma reggel ment fel a hőm 37.1-re. Akkor most kell együtt lennünk, vagy már lekéstük?

Figyelt kérdés
Ha túl vagyok a pé-n akkor most késő? Ami fura, hogy eddig pé környékén kevés nyákom volt, és áttetsző, nyálkás folyásom. Most pedig rengeteg testápolós folyásom van, és olyan nyákom mint a kocsonya. Sűrű, nem igazán rugalmas. Ez van, már egy hete. A petefészkem nem szurkál, mint máskor, inkább a méhem fáj, úgy mint mensi előtt.Teljesen kivagyok, hogy ez most mi, mert ilyen még nem volt. Állandóan fáj a derekam is. Segítsetek, kérlek, ti is voltatok már így? És, bocs, ha túl részletes voltam, vagy gusztustalan.
2008. szept. 17. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A hőmérőzés abbó a szempontból nem jó,hogy nem azt mutatja hogy mikor lesz,hanem hogy mikor volt a peteérés. Én ezért az ovulációs tesztet használom mert ha az pozitív akkor 24-36 órán belül van peteérés...gyógyszertárba elég drága 5-7 db-os kiszerelés 3000-3700 ft körül van...viszont vaterán és teszveszen én most rendeltem 20 db-os teszt csíkot 2200 ft-ért és 2 db.szuperérzékeny vagyis 10-es terhestesztet adnak hozzá ajiba.

Azért a bizti kedvéért ma gyürd magad alá apát :) A folyásra én abszulut nem számíthatok,mert nekem peteérés alatt nem nyálkásodik.

Kitartást csajszi!!

2008. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Jó fej vagy!! Veszek ovu tesztet, aput meg megpróbálom estére elcsábítani! :)
2008. szept. 17. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Legyetek együtt most is, és később is nyugodtan. Én is tesz-vesz-es ovu tesztet használtam, meg az ajándék terhestesztet (ami tegnap pozitív lett!!!), tehát megbízhatóak. Viszont, ha az ovu teszt poz., akkor kb. 2-3 napig sexeljetek folyamatosan, mert akkor szabadul ki a megérett pete. Nekem is mindig szúrkált a petefészkem pé-kor, meg feszült a cicim, most (amikor sikerült), szinte semmit nem éreztem, az volt a fura, h. sokkal több volt a nyákom és sűrűbb is, és a derekam is fájt.

Szóval, mindent bele, szorítok!

2008. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Gratulálok a babátokhoz, és nagyon boldog gömbölyödést kívánok!!!! Remélem hamarosan én is.....:)
2008. szept. 17. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon sokáig hőmérőztem, aztán azt is meguntam, mert nem jött be soha, aztán egyszercsak újra elkezdtem, de nem is teljes hónapot mértem, hanem a pé-m előttől pár nappal nem bíztam a dologban, aztán csodák csodája 2 napig a hőm ugyanannyi volt /persze rápihentünk 4-5 napot, hogy tuti legyen/ és a köv. nap mint neked is felemelkedett, szerintem a mi törpénk akkor fogant meg, és most 10. hetes:-) csatlakozom az előttem szólóakhoz állítsd apát szolgálatba:)
2008. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!