Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok a várakozási idö a lombikr...

Sok a várakozási idö a lombikra? Mi pécsre mennénk.

Figyelt kérdés
Egy két honapon belül kell mennünk ha addig nem jön össze a baba,sokat kell várni rá?Hosszu a várakozási idö?Vagy ez hogy megy?Már 2éve probálkozunk.Köszönöm.
2010. márc. 25. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi novemberben mentünk, márciusban volt egy inszem, júniustól pedig beindult a lombikok sorozata. A vizsgálatok lassan mennek, de ez nem sok várakozás azért szerintem. Mi Pestre járunk.
2010. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be időpontért most, kb. 2 hónap múlvára kapsz úgyis. Onnantól viszont gyorsan megy. Nekem az összes vizsgálat megvolt 1 hónap alatt, a következőben lehetett kezdeni a bulit.

Ha netán összejön a baba, lemondod az időpontot, csak örülnek neki, ha sikerül magától!

2010. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.És sikerült nektek?Remélem igen.És hányadikra?Mindenféle vizsgálatot csinálnak?Pécsre nem tudjátok mennyi lesz majd a várakozási idö?
2010. márc. 25. 12:47
 4/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy lombikod lesz?

Mi is 2 év sikertelenség után mentünk Pécsre, de nem a lombik volt az első variáció. Mindkettőnket alaposan kivizsgáltak, majd jött volna az inszem, és aztán a lombik. Vagy Neked már volt? Mármint inszem. Kihez akarsz járni?

2010. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szia!És köszi.

A nögyogyászom mondta hogyha pár honapig nem sikerül akkor jön a lombik,dehát akkor ezekszerint kivizsgálnak meg ilyenek.Még nem volt sem lombikom sem inszem.És neked?Egyikünknél se találtak semmi bajt(vagy csak még nem találták meg!)Nálatok?

2010. márc. 26. 13:11
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok.

Mi Kaposváron elkezdtük a kivizsgálásokat, mindent rendben találtak, mégsem jött a baba. Bepipultam az itteni orvosokra, mert úgy éreztem, nem érdekli őket a problémám, ezért mentünk Pécsre.

Ugyanazokat a vizsgálatokat megcsinálták, mint itt, és kiderült, hogy nincsen peteérésem. Érdekes, nem? Kváron nem vették észre. Aztán laparoscopiás műtétem volt, hogy kiderüljön, átjárhatóak-e a petevezetékeim. Azok voltak. Ekkor jött volna az inszemináció, de a várt időpont előtt spontán teherbeestem, már a 19. hetet taposom.

Szóval a lényeg, hogy az összes létező vizsgálatot elölről kezdik. Hormonok, sperma, pajzsmirigy, cukor (inzulin), mindent. Ha idáig minden rendben, akkor jön a laparoscopia. Ha az is oké, még csak akkor inszem, és (leginkább orvosfüggő, hogy hányat csinálnak) pár inszem után jön a lombik. Szóval hosszadalmas a dolog, de megéri! :) Ha kérdésed van, vagy csak beszélgetni akarsz, írj nyugodtan privát levelet, jó pár lánnyal beszélgetek innen!

2010. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válszodat,aranyos vagy:)

És hogyhogy sikerült teherbeesned?kaptál talán gyogyszert arra hogy nem volt peteérésed?És elötte meddig probálkoztatok?Hova és kihez mentetek pécsre?

Gratulálok a Babádhoz!

E-mailben nem irok ha nem baj mert nem szeretném hogy a családtagjaim olvassák az emailjeimet,ide irok ha jo.

Köszi.

Szia!

2010. márc. 29. 09:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem sikerült, 4 lombikunk volt, de nem adjuk fel. Első.
2010. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy még nem sikerült,de majd elöbb utobb sikerülni fog,szoritok nektek!
2010. márc. 29. 14:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a gratulációt, és persze, beszélgethetünk itt is.

Pécsen a klinikára mentem dr. Várnagy Ákoshoz. Egy tünemény, csak ajánlani tudom.

2 év sikertelenség után kerültünk hozzá, 1 hónap alatt kiderült mi a probléma. Fél évig próbálta beállítani a gyógyszert, több-kevesebb sikerrel, de a baba még mindig nem jött. Akkor döntöttünk az inszemináció mellett. És szerintem elég volt a tudat, hogy végre történik valami, lenyugodtam, és az inszem előtti ellenőrzésen már terhes voltam. Gyógyszermentes hónap után. :)

2010. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!