Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az évben a ciklusaim...

Ebben az évben a ciklusaim így alakultak: 28, 28, 26, 30, 28, 29, 29, 26. Most tartok a 32. napon, de még nem jött meg. Tegnap reggel csináltam egy tesztet az negatív volt. Reménykedhetek abban hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 5 napot késett...első teszt halvány pozitív,utána 3 negatív...ma reggelre megjött,nem is kicsit...Mikor volt a peteérésed?

Elvileg már kimutatná a teszt...

2008. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,

30.-a körül volt peteérésem...

Elméletileg 13.-án kellett volna megjönie..de ha azt nézem hogy múlt hónapban csak 26 napos volt a cikulosm akkor is legkésőbb tegnap meg kellett volna jönie asszem...

2008. szept. 16. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az már kimutatná..18 napos terhességet már az esti teszt is. Várj 2 napot és tesztelj újra...nem merem azt irni,hogy hátha,meg lehet,mert tudom milyen csalódni...szerda óta reménykedek,aztán mára megjött :( Új hónap,új remények! Meg kell próbálnunk nem görcsösen akarni,és akkor lehet sikerül! Jön ha jönni akar! :)

Kitartást! Első hozzászoló.

2008. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem vagyok akkor még 18 napos.

Hiszen ha aug. 30.-án volt a peteérésem akkor is ma csak a 17. napon tartok, vagy ha a 30.-át is beleszámolom akkor ma vagyok a 18. napon.

Vagy akkor most hogy is vagyok?

2008. szept. 16. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
kimutatna a babót,hidd el...
2008. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint nem baba van a dologban :(
2008. szept. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!