Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden volt full + az ovuteszt...

Kedden volt full + az ovutesztem és akkor együtt is voltunk a párommal, meg előtte is minden nap. Viszont az első negatív napon már nem tudtunk, van így esélyünk?

Figyelt kérdés

Szerda reggel iszonyatosan fájt a hasam, utána du-n mintha elvágták volna, akkor lehetett az ovuláció?

Írnátok, akinek így sikerült? Köszönöm előre is.


2010. márc. 25. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed! A sperma 2-3 is elél odabenn. Én nem szoktam ovu tesztet használni, de én mindig megérzem a peteérést mert az egyik petefészkem olyankor szurkál. Remélem sikerült! :) Szorítok!!
2010. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy jókor voltatok együtt!

Reméljük elég volt a keddi akció!

Drukkolok!

2010. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem is szúrkála petefészkem, de van olyan hogy 4-5 napig is, úgyhogy ebből nem tudnék következtetni, hogy mikor is van pontosan a tüszőrepedés.
2010. márc. 25. 09:44
 4/6 anonim válasza:
Nos ha jól értem teherbe szeretnél esni!azt ugy tudod kiszámolni hogy mikor kell többet együtt lennetek hogy a havi vérzésed első napjától számolj 12 ésmég adj hozzá még 4 et az 16 nap és innen tudod hogy a 12-16nap között van az az időszak ahol 99% az esés hogy teherbe essél a teszt plusz 14 nap után mutatja ki az eredményt!!Ezt onnan tudom hogy magamnak is és a barátnőmnek is kiszámoltam ezek alapján és most ö és én terhesek vagyunk!!de akár irhatsz is nekem ez az e-mail címem zsezso23@citromail.hu erre küldhetsz nekem levelet válaszolok csak küldj pontos adatotmelyik nap jött meg utójára hónap/nap és én kiszámolom neked!Puszi
2010. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van bizony!Állítólag jobb az ovu előtti napon-napokon- együtt lenni.
2010. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos ez a számítás rám nem érvényes, mert változó minden hónapban a ciklusom sosem ugyanakkor van az ovulációm...
2010. márc. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!