Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még a babában?

Reménykedhetek még a babában?

Figyelt kérdés
Férjemmel dec 22-én voltunk együtt és nem szakítottuk meg mint máskor!Dec 17-én volt meg!Pontos a menszim de most késett egy pár napot!Szóval!Az érdekelne,hogy lehetek-e terhes??Volt-e már valaki aki menszi után volt együtt és babás maradt?Tudom,hogy nagyon kicsi az esélye mert nincs akkor még peteérés de azt is tudom,hogy véletlen peteérés is van!Olyan pirosas barnás folyásom van ma és picit érzékenyek a melleim!Menszi jelnek ez korai lenne hiszen 2hét múlva kellene hogy megjöjjön!Nem kellenek a bunkó válaszok mert nem lenne baj a baba meg tudatlan sem vagyok!csak érdekel a véleményetek meg,hogy volt-e valakinek hasonló!?
2016. jan. 1. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlen peteérés nincs, mivel a peteérés nem megy ripsz-ropsz, napok kellenek hozzá és megfelelő hormonváltozás.

Olyan van, hogy egy adott ciklusban nem reped meg a tüsző, és ilyenkor kitolódhat a peteérés a ciklus végére, avagy átkerülhet a következő ciklusra, így akár menstruáció alatt, vagy a ciklus első felében bármikor megtörténhet az ovuláció, avagy kivárja a követekező ciklusban a "rendes helyét".


Ha tehát az előző ciklusodban nem volt, akkor lehetséges, a nő orgazmusa hozzásegít ilyenkor, ezért van, hogy viszonylag gyakori a "furcsa időpontban lettem terhes, amikor nem is lehetett volna", mert hogy egy egészséges termékeny nőnek átlagosan évente kétszer van ilyen, hogy nem szabadul ki a petesejt a "megfelelő" időpontban.


Viszont ha mindent összesítesz, azért mégis relatíve kevés rá az esély.

Minél hosszabbak a ciklusaid, annál kevésbé.


Viszont a tüneteid, amiket észlelsz, magnak a peteérésnek is lehetnek a tünetei.

2016. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*magának
2016. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, de kicsi rá az esély. Van a neten ovu kalkulátor, használd ha az megnyugtat. De ha esélyesnek tartod is, inkább a tesztelj, mert senki nem fogja tudni megmondani, hogy terhes vagy e.
2016. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, de felesleges. A "babás marad" kifejezést pedig hagyd el kérlek..
2016. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!