Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek babában?

Zsutyi kérdése:

Reménykedhetek babában?

Figyelt kérdés

PCO-S vagyok,már 5 hónapja próbálkozunk a férjemmel,hogy teherbe essek!3 napja a nap folyamán görcsölgetek néha,leginkább az alhasamnál érzem!Folyamatosan fel vagyok fújódva,s ha hason fekszek az alhasamnál kisebb keményedést érzek!Szerintetek van esély babára,vagy csak már beképzelek dolgokat,mert annyira szeretnénk babát!

Köszi a válaszokat!



2015. okt. 25. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem lehet megmondani. mikor volt meg utoljára, mikor kell megjönnie. ha nem jött meg mikor teszteltél? a teszt többet tud mondani.
2015. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aug.12-15 volt az utolsó mensim,de a PCO miatt soha nem tudom mikor lesz a következő!

Tesztet még nem mertem,mert félek,hogy megint csalódás lesz a vége,meg most kint vagyok osztrákban és csak kedden lesz nyitva a gyógyszertár!

2015. okt. 25. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én is pco-s vagyok:) és hasonló gondom van, h nekünk mégis mikor mutatja ki a teszt? én sem tudom... szerintem amikor ugy érzed csinálj tesztet, mert amig nem látod ugyis csak idegesedsz. mi vettünk nemrég egy vagonnal. Te szedsz rá gyogyszert vagy valamit? Én ezt az ovulácios tesztet is elkezdtem de mindig negativ lett, most hőmérőzök inkább, folyamatosan 37 fok uh reménykedek.
2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmi gyógyszert!Ha 10.-ig nem történik csoda,akkor be vágyunk jelentkezve egy orvoshoz,aki remélem segít,hogy a várt csodábk úton legyen!

Sok sikert nektek!

2015. okt. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!