Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen reménytelen? Az orvosok lemondtak rólunk.

Figyelt kérdés
Párom spermaszáma elég kevés, átlagosan 2 millió/ml és nem is a legjobb minőségű (volt jobb is). Az orvosok szerint a spontán teherbe esés kizárt, akár el is köttethetem magam. Még ha igaz is, ez elég bántó kijelentés. De lehet, hogy nem is igaz?
2010. márc. 24. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Várkonyi Andinak is ezt mondták. Aztán nézd meg. Nem mondom, hogy veled is csoda fog történni, sőt kicsi az esély, de minen megtörténhet. Ha a spontán teherbeesés kizárt, a beültetés ????
2010. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 év próbálkozás után lettem babás. A kivizsgálások csak az én részemről kezdődtek meg, aztán spontásn tehes lettem. Szóval semmi lehetetlen. Pl. A Várkonyi Andinak is azt mondták, hogy soha nem lehet babája, és nézd csak összejött neki. Szóval én nagyon sok sikert kívánok neked, és mielőbbi babásodást.
2010. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi volt ezzel a Várkonyi Andival? Nem ismerem a sztorit.
2010. márc. 24. 22:31
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tudnak mit kezdeni veletek, akkor próbálkozzatok beültetéssel. Nekünk így lett a kislányunk.:)))
2010. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ennyire reménytelen lenne a helyzetetek.

Férjemnek 3 mill/ml a spermaszáma, 10% mozgó és az orvosunk pozitívan áll hozzánk, azt mondja van remény, ne adjuk fel.

Szedi a FER14-et, E vitamint és injekciókat kap.

Jövő hónapban lesz újabb vizsgálata, akkor meglátjuk, hogy mennyit ér a kezelés. Ha nem lesz lényeges javulás, akkor megpróbálkozunk az inszeminációval.


Szerintem keressetek fel egy másik orvost, mert olyan nincs, hogy lehetetlen. Van megoldás a problémátokra.

Lehet, hogy időbe telik, amíg lényeges javulás lesz, de nem szabad feladni a reményt!!

2010. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt mondta a doki, h nincs értelmes szedni ilyesmiket, mert ez annyira rossz eredmény, hogy úgysem segít.
2010. márc. 25. 09:00
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem petefészekdaganatom volt (egyiket ki is vették, és a másikat is "megpiszkálták"), nem volt sok remény. De az orvosom soha nem mondott ilyet! Másfél év után spontán teherbeestem. Két hete volt 1 éves a kisfiam :)))

Szóval ne add fel!!!!

2010. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Most nem értelek, senki nem mondott le rólatok!


Ezzel az eredménnyel a spontán teherbe esés gyakorlatilag kizárt, irány a lombik program!


Nekem 3 lombik gyerekem van, sose gondoltam úgy magunkra, mint akiről lemondtak...

Ha nem így, hát akkor amúgy lesz gyerek. A lényeg a gyerek. Szerintem.


Sipirc a programba és pikk-pakk terhes leszel. Örülj neki, hogy kiderült és nem 5-6 évig őrlődsz a babára várva!

2010. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz, h ott a lombik és az megoldást hozhat (nem is zárkózunk el), csak nekem rosszul esett, mikor felmerült egy probléma és semmilyen erőfeszítést nem akartak tenni a petevezetőm megmentésére, mondvan, h nekem az úgyis felesleges.
2010. márc. 25. 09:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Meg ne bántódj, de tényleg az... Felesleges műtét lenne.

A lombik esetében a petefészekből szívják le a petéket, és mesterségesen megtermékenyítik, majd visszaültetik. Semmi probléma, sima folyamat, tiszta, világos.

Szeretnél azért egy műtétet, aminek esetetekben nincs értelme? Más pasival lenne értelme, de így tényleg nincs... Mindenképp lombik lesz, tehát egyszerű a dolog. Jobban jársz, ha nem műtenek meg, szerintem.

2010. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!