Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most atszakadt a szuzhar...

Akkor most atszakadt a szuzhartyam? És lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megvan a menszeszem és ma barátom berakta nekem és mozogtunk is de én nem éreztem semmiféle fájdalmat csak jóérzéz volt, pár másodperc után le is állítottam mert nem védekeztünk.akkor most meg szűz vagyok és ugye nem lehetek terhes?
2015. dec. 30. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Berakta, szóval már nem vagy az, ezt minden felvilágosításnál elmondták szerintem... Onnantól, hogy berakta, van esély a terhességre, és bármiféle betegség elkapására is, legyél te az okos, és CSAK gumival engedd, hogy betegye a pasid. Szóval grat, ilyen téren is nagylány lettél, de a közeljövőben VÉDEKEZZETEK!!!
2015. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagy szűz és lehetsz terhes. uram isten hány éves vagy? 12?
2015. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha benned volt a kuki, nem vagy már szűz.

Védekezés nélkül meg ne csináljátok!!!

2015. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a 3. együttlétnél szakadt át rendesen a szűzhártyám, de ettől függetlenül nem vagy az (mint már írták). A szüzesség, érintetlenséget jelent...


A barátodnak meg előváladéka is van, ami szépen "bekúszik" egy pár másodperc alatt is. Az előváladékban meg lehetnek élő spermiumok.

A többit magad is kitalálhatod...


Ha jókor jó időben voltatok, akkor lehetséges.

Ha nem, akkor most szerencséd volt.

2015. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!