Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet az hogy ha meg nem...

Hogy lehet az hogy ha meg nem szakadt ki a szuzhartyam, megis lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha például a barátod megujjaz és előtte elélvezett és sperma került a kezére. A kezével még nem biztos, hogy átszakítja a szűzhártyát, de attól még azon a lyukon, ami van a szűzhártyán, még megtörténik a behatolás.
2008. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy spermium nagyon-nagyon-nagyon pici. A szűzhártyádat viszont ne úgy képzeld el, hogy egy összefüggő egész, még ha nem is szakadt át, vannak rajta lyukak. Ezen egy nagyon-nagyon-nagyon pici spermium bejuthat, a szűzhártya nem fogja visszatartani. A teherbeesés első feltétele pedig az, hogy a spermium be tudjon jutni.
2008. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
uristen én azt hittem h ilyen nem is létezik,,,biztos vagy benne h terhes vagy?,,,,,,,,,,sürgösen menj el nögyogyászhoz és beszélj vele..szerintem ilyen nincs mert ha lenne akkor hány lány lehetet vollna már terhes igy??a teherbe esés arrol szol h a farokbol ki áramlo spermák egy olyan helyre jutnak el vagyis a petevezetéken keresztül amihez csak egy pénisz képes és nem egy ujj amin sperma cseppek vannak... ez akkor faszság h csori lányt ezzel hülyitetek.figy azzonnal menj el orvoshoz,,illetve beszélj anyukádal.ha estleg csináltál terheségi tesztet és még tényleg szüz vagy és rozsaszin csik jelent meg a teszten,,akkor az mutathatja azt is h esetleg valamilyen fertözésed vann vagy rosz a teszt...amimegoldja a problémád egyy szakorvos.de hidd nem vagy TERHESSSSSSSSSS...
2008. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
JAH MEG TEGYÜK FÖL HA EGY CSAJ LESZOPJA A BARÁTJÁT ÉS A NYELVÉN SPERMA MARAD,AZ UTÁNA CSOKOLOZIK A FIUVAL,ÉS ANNAK A NYELVÉRE JUT A SAJÁT SPERMÁJA ÉS UTÁNA KI NYALJA A LÁNYT TEHERBE ESHET?????????!EZT TI SE GONDOLJÁTOK KOMOLYAN CSAK AKKOR LEHTSZ TERHES A MÁR NEM VAGY SZÜZ!!!!----ÉS A FASZÁVAL MEGY BELÉD ÉS OTT EL ÉLVEZ...ENNYI ANYUKÁD IS IGY SZÜLT TÉGED,ANNAK AZ ANYUKÁJA IS MINDEN NÖ A VILÁGON MENYETEK MÁR AKI NINCS TISZTÁBAN A DOLGOKKAL NE BOLONDITSON EGY KÉTSÉGBE ESTET LÁNYT,,MÉG JO SZÁNDÉKBOL SE
2008. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló, NAGYBETŰKKEL...

nekem van olyan simerősöm aki tulajdonképpen szűz volt, és terhess lett, pont mert a barátja megújjazta és spermium volt az újján...és ez nem kamu...úgyhogy fogd vissza magad

2008. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
fogd vissza magad te!!!!Én elve nem szolok bele olyanba amihez egyáltalán nem értek!!!ez az egyik a másik a völegényem apukája nögyogyász és mivel én nö vagyok elég sok kérdést fel szokttam neki tenni!!!és végül a barátnöd elvileg???szüz volt!!!! ne haragudj mégis h lehet valaki elvileg szüz????????egy lány vagy szüz vagy nem.....és nem velem kéne probálkoznod!!!!hanem tanácsat adni a feltevö lány kérdésére hisz az lene a dolgod vagy hanem akkor ne irj semmit...ö kétségbe van esve és ha hülyeségeket mondtok neki akkor csak jobban be parázik...beszéljen egy felnötel és ki derül kinek van igaz ennyi
2008. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló! Örülök hogy van nőgyógyi ismerősöd. De ez nem változtat azon, hogy a szűzhártyán lyukak vannak a mensi távozása céljából. És hogy ha a nevdes hüvely bemenetéhez jut bármilyen úton a spermium, akkor elvileg felúszhat a petéig. Persze hogy ritka eset, de NEM KIZÁRT. Persze hogy szerencse kérdése. Gondolj bele, van aki évekig szexel védekezés nélkül gyermekáldás reményében és semmi. A másik meg megszakított közösüléssel mondjuk mensi után 3 nappal és a következő már nem jön meg neki. Ilyen az élet....
2008. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy őőő spermája a kezére ment utána ujazott és így bele került a sperma a hüvelyedbe. egyszerű a dolog de ezt kérdezd a nőgyógyásztól!
2008. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
és mi van akkor, ha én fiú létemre beleverem egy tálkába, és injekcióval (tű nélkül) felszívom a spermát, és berakom a végét a hüvelynyíláshoz, és beleengedem... akkor se lesz gyerek? :D ti full gyökerek vagytok amúgy :D simán lehet gyerek bárhol, nem kell ahhoz elveszíteni a szüzességet... és esetleg ha spermával átitatott tampont teszek be a hüvelybe??? a megfogamzáshoz elég nagyon kevés sperma is, mivel itt több millió sejtről beszélünk, egy bizonyos %-a kell a megtermékenyítéshez, a többi az automatikus elhal! szóval a kérdezőnek üzenem: bármi lehetséges, és ne hidj a sok okos köcsögnek! a szüzesség elvesztése az csak a köret, attól függetlenül simán teherbe lehet esni, ha úgy csináljátok!
2010. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!