Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sote II-re megyek HSG vizsgála...

Sote II-re megyek HSG vizsgálatra, hogy megy ez ott, mennyi ideig tart, vegyek be fájdalomcsillapítót előtte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is oda kell majd mennem elvileg...én mindenképpen altatásban szeretném...holnap beszéljük meg a dokimmal
2010. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem ott csinálták, de gondolom mindenhol ugyan olyan. Ne aggódj miatta, pár perc az egész, enyhén feszít és pár másodpercig olyan mintha mensi előtt görcsölnél. De ez nem egy műtét, csak egy vizsgálat. Nem kell bevegyél előtte semmit. Szorítok!
2010. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kedves első!

lehet altatásban is?? azt nem is tudtam!!! te mikor mész? ki az orvosod?


kedves második!

rettenetesen félek és alaphelyzetben is sokat fáj a hasam állítólag mióma miatt. azért félek tőle hogy ezt fájdalmat csak erősíteni fogja :(

2010. márc. 25. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem se ott volt, de tényleg csak 10 perc. Betétet vigyél, én véreztem utána. Nekem azt mondta a doki, felesleges gyógyszert bevenni előtte, ugyanazt fogom érezni.
2010. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!megvolt már a vizsgálatod?Nekem is kell mennem egy hónap múlva, és be vagyok tojva, mert olvastam, hogy milyen szörnyű!Neked milyen volt?
2010. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta igen!

Utólag azt kell mondanom, hogy túlságosan féltem tőle, nem kellett volna. Pedig elég jó kis turtúra volt az a napom. Reggel a dokim (be kellett feküdnöm az osztályra, de van ahol ambulánsan végzik) felrakta a katétert felfújta pikk pakk megvolt ami mensis fájdalmat okozott. A röntgenben kiderült hogy kicsúszott úgyhogy ismét vissza kellett menni a nőgyógyászatra. Neki szülése lett úgyhogy átadott egy másik dokinak, neki nem ment olyan gyorsan a felrakás meg picit jobban fel is fújta de úgy már jó lett de az már tényleg frankó mensis fájdalmat okozott de nem volt vészes. A röntgen része egyáltalán nem fájt, átjárható vagyok mindkét oldalról. Fel voltam készülve a legrosszabbra hogy nagyon fog fájni de tényleg egyáltalán nem éreztem semmit és a monitort is láttam végig. Én csak nyugtatni tudlak hogy ne félj :)

Hol fogják Neked csinálni?

2010. máj. 4. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen, hogy írtál!Nekem is a soteII-n, de csak majd a következő ciklus idején, mert a jövő hét nekem nem volt jó!Aranyos vagy, hogy írtál, köszi még egyszer!
2010. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy ki az orvosod? Majd írj ha túl vagy rajta, remélem neked sem lesz rosszabb mint nekem volt :)
2010. máj. 6. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, a Sipos Miklóshoz (Forgács intézet)mentem a magánjára, onnan utalt be!Én meg még azt szeretném kérdezni, hogy kellett érte fizetni?Nem, ugye?
2010. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kellett fizetni! :)
2010. máj. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!