Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom spermaeredménye...

A párom spermaeredménye prosztatagyulladásra utal. Ez biztos? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Bocs,már egy kétszer kiirtam ezt az eredményt.De most a neten irtam egy urologusnak és ö azt irta rá hogy prosztatagyulladásra utal.Itt mindenki azt irta hogy jo ez az eredmény?A párom urologusa azt mondta hogy jo,de kb 2másodpercig nézett rá az eredményére.

Létszi segitsetek,milyen az eredmény?Lehet Babánk?Miböl látja hogy pro.gyulladása lehet?

Ez az eredmény:

sejtszám 150 mill/ml

mozgás 50% aktiv

alak 70% kóros

ph: 8

18-20 fvs.látoterenként

v.a. 3ml szokvány szinü ondo

Kivülröl is megvizsgálták ugy nem találtak semmit.2éve probálkozunk,nekem eddig jo mindenem.

Köszönöm


2010. márc. 24. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az eredményekhez nem tudok hozzá szólni, de nálunk is prosztata gyulladás volt a bibi.3 éven keresztül próbálkoztunk, sikertelenül.Mire végre kiderült, hogy a páromnak elég előrehaladott gyulladása van.1 hónap alatt kikezelték gyógyszerrel.Utána jött is a babó.

22 hetes km.

2010. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eredménye jónak számít, (sejtszám tökéletes, alak még éppen belefér, mozgás jó, ph jó) de szerintem a fehérvérsejt számból látja, hogy gyulladás lehet (18-20 fvs látóterenként, sztem sok, páromnak 1-2) Nem tenyésztették ki baktériumra? Mert csak abból lehet megmondani, milyen gyulladás van. Menjetek el meddőségi központba vagy egy nagyon jó andrológushoz, aki megvizsgálja rendesen a spermát is meg ultrahanggal megállapítja, hogy van-e gyulladás. Sok sikert!
2010. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunka férjemnek 200 millió/ml volt ennek 60 %-a volt ép és mozgott jól, volt fizikális vizsgálat, a prosztatája rendben volt. A prosztatagyulladásnak azért más tünete is van de az orvos fizikális vizsgálattal meg tudja biztosra állapítani. A férjemnek az orvos azt mondta, hogy valamilyen kezeletlen gyulladása volt, Tavanicot írt fel, a helyzet nem változott, majd hormonvizsgálat, és minden értéke az alsó határ alatt volt, az orvos azt mondta, hogy születéskori oxigénhiányos állapot. Merional injekció kellett volna ha inszemre került volna a sor. De közben helyrejött az én inzulin rezisztenciám és neki már semmilyen kezelés nem kellett.


23 hetes km

2010. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármotoknak és gratulálok a Babákhoz!

Sajnos baktériumot nem néztek.De szerintetek igy lehet Babánk?Most voltunk spermavizsgálaton,nem szeretnénk ujra menni.Nekem most volt az átjárhatoságim,2honapig még probálkozunk és utánna kell menni meddöségibe...lombikra talán..

2010. márc. 24. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lehet természetes úton. Páromnak 25M/ml lett, mondjuk neki 2/3 mozgó, abból 1/3 jól mozgó, alakilag 80% jó szerkezetű. Bakterológia negatív. És neki azt mondta az andrológus, hogy részéről nincs akadálya a teherbeesésnek, ezek jó eredmények. Én jövőhéten megyek átjárhatóságira, ha jó lesz akkor inszem. Sok sikert nektek is!
2010. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. márc. 24. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!