Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 tesztem negatív sajnos....

3 tesztem negatív sajnos. Igaz nem reggel csináltam. Azt már kimutatná ha szept1-én volt peteérésem? 5 napja késik, tegnap este is negatív volt a teszt.

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 14:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom...tudom...reggel próbáljam a tesztet.... :)
2008. szept. 15. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Gabriel tesztem csináltam 5 nap késés után,de nem reggel és pozítiv volt.:)

Próbáld ki,hátha ez érzékenyebb!

Szorítok!

2 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gabriellel teszteltem este... :(
2008. szept. 15. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,csak jót akartam!
2008. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Pé. után,ha megtermékenyült a pete kb 1 hét a beágyazódás.A tesztek ált. 10 napos terhességet mutatnak ki.Tehát a HCG szinttől is függ,hogy a vérzéskimaradás előtt kb 1-2 nappal vagy csak a késés után mutatja ki a terhességet.Ha neked 1-én volt pé-ed,akkor elvileg a napokban kellene megjönnie szerintem.Akkor nem értem,hogy hogyan késhet már most 5 napot?1-2 nap múlva tesztelj újra csak azért jobb reggel csinálni a tesztet,mert a HCG szint ilyenkor magasabb,koncentráltabb a vizeletben,de ha terhes vagy a nap bármely szakában ki kell,hogy mutassa csupán nem lesz olyan erős a 2. csík.
2008. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek van középidőben az ovulációja!!!!! Nekem 28 napos a ciklusom és 17-18 cn-en van peteérés!!! Javítson ki aki nem ért velem egyet! Ezt az utolsó válaszadónak üzenem. Szoval számold ki.... na ugye...késik 5 napot.
2008. szept. 15. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Csak tisztázásképpen, ha a ciklusod 28 napos, de ettől függetlenül a 17-18 napokon van pé-d, akkor az 3-4 nap csúszás a pontos ciklushoz képest, tehát ha ez elsején volt (mármint a pé-d), akkor még csak ma kellett volna megjönnie, már ha pontosan 14 napos a második szakasza a ciklusodnak. De, ezesetben viszont nem 28 napos, hanem 31-32 napos a ciklusod, és max. ma kellett volna megjönnie. Szóval, lényeg a lényeg, ez az 5 nap késés sehogy sem jön össze. De tényleg.
2008. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak tudom hogy mikor mi van!!! Aug 14-én volt a mensi első napja és 10-én kellett volna megjönnie...max 11én
2008. szept. 15. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, bocs, nem akartalak tovább idegesíteni. Lényeg a lényeg, megeshet, hogy attól függetlenül, hogy a statisztikák szerint már ki kéne mutatnia a tesztnek a terhességet, mégsem mutatja még ki. Hagyj ki két napot, és ha még mindig nem jön meg, tesztelj megint. Az már tuti pozitív lesz, ha baba van a dologban. Ja, és reggel csináld, igaz, ilyenkor már nem kéne a napszaknak számítania, de azért bizots, ami bizots. Drukkolok!
2008. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok...de a bizonytalanság meg az 1 hete tartó megszünni nem akaró fájdalomtól kikészültem...ma reggel megjött...vagyis elöntött...ilyen még nem volt hogy eláztassam az ágyat....ne de legalább megjött :) Új hónap,új remények! :)
2008. szept. 16. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!