Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A málnalevél tea segiti a...

A málnalevél tea segiti a teherbeesést? Ha igen akkor miben segit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Málnalevél tea csak a tágulásban segít és az is csak akkor ha már betöltötted a 36dik hetedet.

Teherbeesésnél nem tudom mi segíthet.Én nem szedtem akkor semmit még is összejött :)

2008. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"A málnalevél tea a peteérést támogatja, a petesejt minöségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minöségét javítja, az ovulációs teszted erösebb és egyértelmübb lesz, a tüszörepedésedet elörébb hozhatja." ezt a babtervezők.otthona.netről másoltam ki.

nekem is ezt javasolták, de csak a ciklus első felében!!! a másodiktól palástfű.

"A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Ha sárgatest elégtelenségben szenvedsz, azaz a ciklusod második fele rövidebb 12 napnál, akkor a palástfü ezt is megnyújthatja ezzel is javítva az esélyeidet a babásodásra."

2008. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!