Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok mar olyan sztorit...

Hallottatok mar olyan sztorit hogy egy lany lefekudt az apjaval? a kesobbiekben meg terhes lett? ilyen megtortenhet M. O-n?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne történhetne? Sajnos sok az aberrált barom.
2015. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen, a terhességhez egy női és egy férfi ivarsejt kell, a szexhez meg egy nő és egy férfi.

Apja lánya is nő és férfi. Így megtörténhet.

2015. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ezt Tiltjak itt M.O-n nem ?

Sajnos Baratnom terhes a nevelo apujatol.. es nem akarja elvetetni.. szivem szerint feljelentenem mind a 2-ot..

2015. dec. 18. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Vérfertőzésnek hívják, és törvény tiltja. A nevelőapa az más, arra nem tudom, van-e törvényi tényállás, ha a lány 14 évnél idősebb, és beleegyezéses a kapcsolat (illetve lehet bizonyítani, hogy nem nemi erőszak történt).


Megtörténhet, és meg is történik rendszeresen, leginkább az alsóbb társadalmi szubkultúrákban.

2015. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

én legutoljára olyat hallottam, hogy 2-3 lányt tartottak fogva, rendszeresen erőszakolták őket, a babák vagy magzati korban még elhaltak, vagy újszülöttként ellátás hiányában

és ez Magyarországon.

2015. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

ha nevelő apukája, akkor semmilyen rokoni kapcsolat nincsen köztük gondolom.

ilyen esetben nincs semmi törvényszegés vagy vérfertőzés

bár nyilván nem etikus az anyával szemben. én sose tudnék többet a lányomra nézni úgy,hogy ez ne jusson eszembe.

2015. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
az tuti ,hogy a lány is jó beteg, lelkisérült
2015. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy ilyen család lakott abban a házban, amit megvettünk felújítani. Bár keringett a faluban, hog
2015. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Folytatom

Keringett a faluban, hogy a a testvérével feküdt le, ő is terhes lett, meg is tartotta, de sérülten született a fiú. Mondjuk a lány is gyámság alatt állt és áll a mai napig, habár már a nő 40 éves, a fiú is 20. Tehát nem is volt túl fiatal a lány, amikor lefekudt az apjával vagy testvérével. De lehet, hogy kényszerítették, ki tudja. Én sajnálom őt nagyon.

2015. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!