Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha az arcomra...

Lehetek terhes ha az arcomra ment csak?

Figyelt kérdés

Zuhanyosztunk aztán mivel máshová nem engedtem így az arcomra ment el amit aztán lemostam de nem sikerült azonnal az egészet így mosás közben pici ráfolyott a hasamra, ahonnan már lemostam de mivel a víz lefelé fojik félek hogy befolyhatott oda is


Így lehetekk terhes?


2015. dec. 15. 15:32
 1/8 anonim válasza:

Nem. Kivéve ha a zuhany alatt közösültetek nem csak lepippantottad

Akkor lehetsz terhes.

2015. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem lehetetlen, de extrém kicsi az esélye.
2015. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
:D jezusom milyen emberek leteznek...ha ez komoly ez a kerdes ne közösülj senkivel nem kéne szapordnod...
2015. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szóval. már eleve csökkentett számú spermiumról beszélünk, amik ugye a hasadra csorogtak. vizes közegben vannak, amit alapból nem szeretnek, de tegyük fel, hogy nagyon kitartó kis spermiumokról beszélünk. ezek a kis sejtek, véleményed szerint, lefolytak a hasadról (számoljunk olyan köldöködtől) nagyjából 15 centit, majd a gravitáció törvényeit meghazudtolva nem folytak tovább, hanem inkább hozzád tapadva egy ideig "plafonon másztak", egyből eltaláltak a mellesleg nem túl könnyen megközelíthető hüvelyig, és ott a számukra még víznél is barátságtalanabb környezetben fogták magukat, és mindenféle kezdő löket nélkül, iszonyúan megfogyatkozott számban, a tervezett út lassan kétszeresét megtéve elkezdtek felfelé kúszni.


Aha, tök valószínű.


Csak tudnám, miért szexel olyan, akinek fogalma sincs az egészről?

2015. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Te jó isten!!!! Már nincs biológia óra az iskolákban????
2015. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én egy komoly "tisztán látó" vagyok..Ne haragudj,de őszinte leszek hozzád és még mielőtt de rá jönnél egy terhességi tesztből el kell mondanom: igen teherbe estél! Gratulálok!
2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ilyenkor a sperma az agyadba felszívódik. Attól meg reméljük, okosabb leszel...
2015. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Atya úr Isten....!!!!Hihetetlen,hogy ilyen ,,nők,, vannak!És az ilyenekből lesznek szülők....elég hamar,pedig ők ,,felelősségteljesen védekeztek,, !
2016. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!