Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos pecsételés...

A beágyazódásos pecsételés hány napig tarthat?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődött akkor rózsaszínű volt vasárnap szintén.Tegnap nagyon kevés barna ma viszont semmi.A mensit csak holnap utánra nem várom,és ilyen pecsételés még soha nem volt.Az első naptól erős vérzés van barnázás nem előzi meg.Lehet,hogy már a mensi előjele vagy lehetett beágyazódás is?
2010. márc. 23. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
bár most visszaolvastam korábbi hasonló kérdéseket. ott azt írja, akinek volt, hogy egyetlen csepp vér és aztán semmi.
2010. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De ha mensi lenne akkor ma is lennie kellene valaminek nem?Barna csak tegnap volt.
2010. márc. 23. 13:42
 13/21 A kérdező kommentje:
Találtam a ,,Babát tervezők otthona,,oldalon terhesgörbéket beágyazódásos vérzéssel és ott is volt olyan hogy a 11.napon és a 13.napon is volt vérfolt.Hát nem tudom majd kiderül.
2010. márc. 23. 13:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem akarlak biztatni, de én mikor a fiammal terhes lettem a 19. naptól volt pecsételő vérzésem és 7 napig tartott. Nem rózsaszín volt, hanem valami barnás váladék. Én akkor kis tudatlan azt gondoltam valami gyenge menszi, ezért nem is hiányzott, hogy nem jött meg. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok és az első ultrahangon meglepődtem, mikor a doki mondta mennyi idős (akkor nem a menszi első napjától számolta, hanem a petezsák mérete alapján). Apával számoltunk is ezerrel és kiderült, hogy a menszi utolsó (hatodik napján) jött össze:)
2010. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Majd holnapután kiderül és megírom az erdményt.
2010. márc. 23. 14:27
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia. Az én görbém ilyen [link]


Nekem is csak rózsaszínes foltok vannak a wc papiron.CSak nekem 25-27 naponként szokott megjönni nem ilyen soká.Én bizok benne hogy babásak maradunk.Szoritok.

2010. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez is változó mindenkinél. Nekem is a 24. napon volt, de csak 1 nap. A barátnőm 1 hétig pecsételt, de arra nem emlékszem sajnos, hogy hányadik naptól.
2010. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia nekem a Dpo 12-13.napján volt egy pár csepp vér, bőgtem mint egy szamár hogy megint nem sikerült a kistesó. Majd eszembe jutott hogy amikor a lányommal terhes lettem akkor is volt pár csepp vér beágyazodáskor.

19 hetes kismama

2010. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

08:26-os vagyok az én görbém ilyen volt.

[link]

2010. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok nagyon köszönöm a válaszaitokat,de sajna megjött úgyhogy a márciussal pont 1 éve,hogy próbálkozunk.
2010. márc. 24. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!