Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos pecsételés...

A beágyazódásos pecsételés hány napig tarthat?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődött akkor rózsaszínű volt vasárnap szintén.Tegnap nagyon kevés barna ma viszont semmi.A mensit csak holnap utánra nem várom,és ilyen pecsételés még soha nem volt.Az első naptól erős vérzés van barnázás nem előzi meg.Lehet,hogy már a mensi előjele vagy lehetett beágyazódás is?
2010. márc. 23. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak,de szerintem ebből mensi lesz:(

Ha van is beágyazódásos vérzés,az pici,rózsaszínes valami szokott lenni.

Ez a ciklusod most más,nem törvényszerű,hogy van vagy nincs barnázás mensi elött.

Azért drukkolok.

12+2 heteske

2010. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen.Neked pedig gratulálok.
2010. márc. 23. 11:40
 3/21 anonim ***** válasza:
hányadik ciklusnapon kezdődött?
2010. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem a 23. ciklusnapon volt rózsaszínes folyásom.Meg egy pici piros pötty a wc papíron.

A barnázgatás nekem mindig a mensit jelezte.De azért nagyon drukkolok.Mikorra nem várod?

2010. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A 24. ciklusnapon .
2010. márc. 23. 11:48
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nekem mint írtam is nincs előjele csak megjön és az már rendes vér. Holnap utánra nem várom.
2010. márc. 23. 11:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nekem is csak az utóbbi 3-4 hónapban.Barátcserjét szedek rá.
2010. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igaz,hoy tegnap is felraktam a görbémet de hátha ti nem láttátok szóval az így néz ki:

[link]

2010. márc. 23. 11:56
 9/21 anonim ***** válasza:

hát nekem furi az egész. menstruációnak korai. beágyazódás? elvileg lehetne. de miért húzódik el?

bocsánat, ez az az eset, amikor tippelni se tudok. megírod majd, hogy hogy alakult? okulásunk végett :)

szorítok ismeretlenül is. olyan jó látni, ha valakinek sikerül

2010. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze megírom.Nekem is elég fura mert ilyen még nem volt.
2010. márc. 23. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!