Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Mennyi az esélye annak hogy terhes leszek "megszakításos" módszerrel? Tudom, hibáztam, a barátommal gumi nélkül csináltuk, de nem ment el bennem (!!!!) Trollok pls off... komoly válaszokat szeretnék

Valamint a terhességi teszt mikor mutat ki pontos értéket?



2015. dec. 10. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Drukkolàs ezerrel ! Remèllem megjön időben hogy peszsgöt bontás ès tanulva az esetből legközelebb oràlis módon szakitod meg a korai magömlèst ahogy egy korábbi említette mint ötletet! Ne legyél rest ha nem gyümölcsöt meg azonnal menjèl tesztelni hogy legyen kiinduló támpontod a àlmatlan èjszakak vègetvetèsère! Szorítok neked mert àtèlem a szituàcio okozta helyzetet ! Okvettlenül írj vissza hogy mi lett az eredmènye az eddigi törtènetnek! Drukkolok ezerrel ....drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk......x 1000!
2015. dec. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Hètfö van! Mi van meg jött ? Szèna vagy szalma ? Ne csigàzz vazze!
2015. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kezdek aggódni! Kedd van semmi hír felöled...legalabb annyit tegyél meg ha felcsigaztad mindannyiunk segítő kèssz aggodàsàt hogy vàlaszolj mi van?
2015. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jól számolom hogy 22-én kell megjönnie!? Én vagyok,az aki szorít neked. :)

Utolsó te mit érzel? Te tuti férfi vagy! Nem értem minek olvasgatsz ilyen témákat!?

2015. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

a "hölgynaptáram" szerint 23.án jön majd meg... most várok és nyomom ezerrel a cickafark teát

szorítsatok

2015. dec. 18. 22:26
 16/20 A kérdező kommentje:

és tényleg nagyon köszönöm a sok pozitív kommentet és drukkolást, higgyétek el sokat jelent ez nekem :)

Puszi mindenkinek :*

2015. dec. 18. 22:30
 17/20 anonim ***** válasza:
Írj ha változás van,figyelgetem a válaszokat! :) Puszi ;)
2015. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akár agról tëpkedve a levelet lehet mondani, hogy megjön nemjön meg, megjön Nem jön meg, meg Jön Nem jön meg, meg Jön Nem jön meg, meg Jön Nem jön meg meg Jön Nem jön meg, meg Jön Nem jön meg meg Jön Nem jön meg meg Jön Nem jön meg, meg jön.......Hopp elfogyott a levelem az ágnak tehát MEGJÖN, ,,,,!
2015. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok drukkot... :D ma reggel megjött... kicsit hamarabb, de csak megjött :* Sok puszi mindenkinek és ezer köszönet... nem tudjátok milyen hálás vagyok a sok támogatásért!!!

Kellemes, békés karácsonyt és boldog új évet nektek! :* Áldjon meg benneteket a Jóisten!

2015. dec. 20. 09:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor jol számoltam hogy az akác facágáról hactépkedtem a leveleket akkor ugy jött Ki hogy megjött irtam látod jól számoltam.....akkor TE Nem teszel ez eseteben a népszorulat ügyben semmit mert Nem teszel eleget a fajfentatrás miatt hogy népünk szaporodjon! Se baj majd next time! Áldott boldog szeretettel meghitt karácsonyt és jo egészségben gazdag boldog új évet kivánok!
2015. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!