Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január óta nem jött meg....

Január óta nem jött meg. Szeritetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január óta nem jött meg és kb 3napja szédülök,hányingerem van és a hasam is fájt.... Kb 2 hete vettem tesztet és negativ lett. A Párommal mindig véfdekezünk (bár tudom ez nem 100%)

Ma voltam körzetinél és megnyomkodta a hasam... azt mondta lehet h terhes vagyok... ?

Szerintetek??


2010. márc. 22. 17:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam ma dokinál és terhes nem vagyok,megjönni se nagyon fog mostanába azt mondta... elküldött mindenféle vizsgálatra... (vér,vizelet) Jövő7en lesz eredmény.Azt mondta,hogy hormonok miatt nem jött meg de 50 ok miatt is nem jöhetett meg.Gyulladás nincs ugyhogy a stressz lesz a bibi. Azért ha kész az eredmény irok!

És mégegyszer köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!! :)

2010. márc. 23. 19:53
 12/12 A kérdező kommentje:
Az eredmények : teljesen egészséges vagyok :) Elküldtek gyógyteás kezelésre ami nagyon jó. Elöször azt akarta,h kezdjek el szedni bogyot.... de én nem akarok,a hormnok miatt. Igy elküldtek egy gyogynövényes kurára ami nagyon jóóóó!! :)
2010. ápr. 6. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!