Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január óta nem jött meg....

Január óta nem jött meg. Szeritetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január óta nem jött meg és kb 3napja szédülök,hányingerem van és a hasam is fájt.... Kb 2 hete vettem tesztet és negativ lett. A Párommal mindig véfdekezünk (bár tudom ez nem 100%)

Ma voltam körzetinél és megnyomkodta a hasam... azt mondta lehet h terhes vagyok... ?

Szerintetek??


2010. márc. 22. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, előfordulhat, csinálj még egy tesztet holnap reggeli vizeletből, ha az vagy, akkor biztosan ki fogja mutatni. Ha negatív, akkor szerintem nem vagy terhes.
2010. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már március vége van. Szerintem nem vagy terhes, a teszt mutatta volna 2 hete és védekeztetek is. De azért csinálj újat és menj nőgyógyászhoz! Sok minden miatt késhet.
2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem vagy terhes. A tesztnek ki kellene már mutatnia. Véleményem szerint más dolog áll a háttérben. Habár hallani olyanról, hogy néhány nő végigmenstruálja a terhességét, ennek az esélye elenyésző. Csinálj még egy tesztet reggeli vizeletből. Az eredménytől függetlenül menj el nőgyógyászhoz!

2010. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj és a legfontosabbat kifelejtettem. Hogy olyanról is hallani, hogy néhány nőnek hónapokig nem mutat semmit a teszt, mégis terhes. Nos... Ezekután szerintem még ne nyugodj meg. A lényeg, hogy irány a nőgyógyász.
2010. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eléggé stresszes volt az elmúlt 2hónapom,lehet hogy ezért is maradt el a havim ?!
2010. márc. 22. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
A stressztől akár ki is maradhat, nemcsak késhet. AZért nézesd meg magad, hogy mind a terhességet, mind a betegséget kizárja a dokid.
2010. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És még vmi!Amikor ma megvizsgált a körzeti dokim akor megnyomkodta a hasam... és a jobb petefészkemnél iszonyatossan fájt amikor megnyomta... előtte nem is éreztem hogy fájt volna.Most azóta fáj :(
2010. márc. 22. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Az előzőek közül vagyok.


Talán petefészek ciszta. Az választ adna a menstruációd elmaradására is. De ezek csak tippek. Majd a nőgyógyász elmondd mindent.

2010. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet.Negativ lett.
2010. márc. 23. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én az utolsóval értek egyet.Mindenképp vizsgáltasd meg magad egy nőgyógyival.Lehet hogy ciszta de nem akarlak ijesztgetni.Majd írj hogy mi volt.
2010. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!