Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo abbahagyasa...

Fogamzasgatlo abbahagyasa utan mikor?

Figyelt kérdés
Igazabaol nekem ket kerdesem is lenne hozzatok. November 16-an vettem be az utolso gyogyszert. Azota mar nem vedekezunk, mert babat szeretnenk, de viszont felek, hogy lesz valamilyen mellekhatasa annak, hogy abbahagytam a fogamzasgatlot, pelsaul mar egy hete egyfolytaban ehes vagyok. No szoval en tapasztalatokra lennek kivancsi kinek hogy volt ez es mikor sikerult osszehozni a babat.
2015. dec. 8. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam egyből összejött, de sajnos el is ment az a baba.
2015. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Barátnőmnek is egyből összejött egy eészséges kislánya van!! Én is abbahagytam tavaly november elején de azóta semmi!! Nem kell már itt szünetet tartani a doki szerint ezek a tabletták már nem olyanok mint a régiek!
2015. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Elso nagyon sajnalom a babat.. Remelem osszejon . drukkolok nektek is
2015. dec. 8. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Abbahagyás után 1,5 évvel jött össze a baba, most vagyok 26 hetes :).

Drukkolok neked is!

2015. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked. Én november 16-án vettem be az utolsó tabit és most megjött a menzeszem. Nem tudom normális e. Szerintem hamar jött meg es csalódott is vagyok.
2015. dec. 9. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Ne sajnáld, ennek így kellett lennie és azóta már kárpótolt egy másik! :)

2015. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök.
2015. dec. 9. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!