Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt csapott már be...

X-epil teszt csapott már be valakit? 8 napja késik, tegnapi x-epil teszt negatív. Nem próbálkozunk még a babával, megszakítással védekezünk.

Figyelt kérdés
De még sose késett ennyit.30 naposak a ciklusaim, egy-két alkalom volt, hogy késett 3-4 napot, pl. : felfázás miatt. Semmi tünetem nincs. Az egyetlen, ami furcsa, hogy 2-3 napja esténként hőhullámaim vannak. Még sose éreztem ilyen. Egyszer ráz a hideg, egyszer meg úgy érzem égek. És ami még furi, hogy 1 hete kb. minden este úgy érzem meg fog jönni, de semmi, teljesen száraz vagyok. 24L
2010. márc. 21. 16:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ma tesztet venni, holnap veszek, de csak pénteken csinálom meg. Még mindig semmi jele mensinek. Viszont a cicijeim elkezdtek feszülni és egyre többször hányingerem van napközben és többet járok pisilni is. Nem tudom miért, de kezdem magam beleélni, hogy baba, pedig nem is próbálkozunk még ugye. Még sose volt ilyen.
2010. márc. 22. 13:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy péntek legyen, iszonyú kíváncsi vagyok :):)
2010. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Én is. Ma már reggel vissza jött a kávé is és egész nap hányingerem van. De a megjön érzés mitől van egyfolytában szinte?
2010. márc. 23. 17:17
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma délután azt hiszem megjött. Érdekes mondjuk, mert rózsaszínes folyás. De akkor ezek szerint gondolom nincs baba :((((( De akkor mitől voltak ezek a "tünetek"?? Hányinger, reggeli kávé visszajött.....
2010. márc. 24. 17:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen menstruáció, ha csak rózsaszínes. Teszt mit mutatott?
2010. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Negatív. De mostmár megjött rendesen. Már csak azt nem tudom mitől voltak tünetek meg a 11 napos késés....
2010. márc. 26. 08:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt mikor 5 napok késett és valami hihetetlen nagyon terhes tüneteket produkáltam,aztán mikor tényleg terhes voltam azon kívül,hogy nem jött meg semmi egyéb tünet nem jelentkezett.
2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!