Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után egy hétre újra...

Ovu után egy hétre újra tüszőrepesztő szuri, akkor ha most megjött, akkor szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3-án volt ovum (16. CiklusNap.), ez alapján a mensimnek 17-én kellett volna megjönnie. De ovu után egy hétre voltam orvosnál (nov.10.), aki beadott egy tüszűrepesztő szurit, mert volt egy nagy tüszőm (ez a 23. CN). Most 16-án hétfőn voltam megint kontrollon, azt mondta, hogy a nemvártam napja így a tüszőrepesztő szuri után 2 héttel van, szóval elméletileg nov. 25-én. Erre ma ilyen barnás folyásom van, nem piros vér (még) :S Vagyis remélem nem is lesz. De ha az alap ciklusomat nézem, akkor kb most lenne esedékes a mensi. Nem értem,hogy így most mi van, a dokim meg nem túl segítőkész. Esetleg ötletek? Remélem nem túl zavaros az írásom... :)
2015. nov. 18. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nov.10 akkor kb masnap szabadulhatott ki a pete ahhoz szamolj 14 napot :) Magyarul jol szamoltad 25.en kellene megjonnie vagy nem jonni :D Drukkolas :)))
2015. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted most miért barnázgatok?
2015. nov. 18. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonbomba miatt (szuri) is lehet..
2015. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!