Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Nem ereztem meg...

Mi lehet ez? Nem ereztem meg igy magam.

Figyelt kérdés

Lehet bebeszelem de felpuffadt gorcsos az alhasam, mindenen hisztizek vagy sirok (nem ismerek magamra!), melegebb a testem, femes iz van a szamban, savanyuuborkat eszem pedig en nem is szeretem annyira es folyton aludnek, hiztam is picit, emelygek sokat, minden szagot kulon erzek tobbszor egy nap, a cicim faj es mas szinu, a hajam is hosszabb (ez is jel lehet), undorodom a cigifusttol ez eddig nem jelentett problemat.

Viszont szedtem a gyogyszert becsuletesen (5 evig hasznalt is), tesztet meg meg korai csinalni, a hetvegen lenne menstruaciom.

Tapasztalt kismamak, mit gondoltok?



2015. nov. 16. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy folyamatosan ehes vagyok.
2015. nov. 16. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhes tüneteknek tűnnek a felsoroltak, de ahhoz még túl korai lenne szerintem, ha még csak most kellene megjönnie!
2015. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb a hajam....:D Eddig ezt meg nem hallottam terhes tunetnek de nekem ez a Best :D
2015. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Baba. :)
2015. nov. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!