Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar tegnap rosszul ereztem...

Mar tegnap rosszul ereztem magam. Fajt a fejem, hanyingerem volt, szedultem, es ojan furan erzem a hasam. Holnap veszek egy terhessegi tesztet. De addigis szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_.. ezzel szeretnem kiegesziteni az elozo keredesemet.
2012. aug. 30. 23:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Késik a vérzésed?

Egyébként ha most nem is, ezzel a mószerrel előbb-utóbb teherbe esel.

Nemm ártana vmi normális védekezési módszert használni, ha nem akartok gyereket.

Mert ez orosz rulett.

2012. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem.

20.a elott jott , rendesen.

2012. aug. 30. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vzsníű, hogy terhességtől vannak ilyen tüneteid. Még csak most lesz peteérésed kb.

De mint mondtam, váltsátok le ezt a módszert, mert így teherbe fogsz esni.

2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi nagyon szepen a valaszodat.

megfogadom a tanacsot.

2012. aug. 30. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megjött nem valószínű hogy terhes vagy, de azért vegyél tesztet, anyumnak 3 hónapig rendesen megjött mikor a hugommal volt terhes.
2012. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi Viorica holnap megveszem a tesztet.
2012. aug. 31. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, de megnyugtatásképpen vehetsz egy tesztet. Viszont csatlakoznék a többi válaszolóhoz, ha nem akarsz gyereket, akkor ezt a módszert hagyjátok abba. Főleg így veszélyes, ahogy csináljátok. Megmossa, aztán folytatjátok...Marha jó, de az ivarutakból nem tudja kimosni, és ha újból csináljátok utána, akkor az előváladék "kimoshatja" az előző ejakulálásból ott maradt hímivarsejteket. Szóval ez így nagyon nem biztonságos, meglehet, hogy ha most nem is, de előbb utóbb teherbe esel.
2012. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!