Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetvegere nem varom. Bizxonyos...

Hetvegere nem varom. Bizxonyos idokben vagyis kis szunetekkel, emelyges es valamikor elegge eros hanyingerem van ez lehet terhessegi jel?

Figyelt kérdés
hasam szurkal mellem nem faj,a derekam fajt tegnap azt hittem leszaka,orankent maslel pisilni kell,lehetek igy terhes?
2009. jún. 23. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ebből bármi lehet. de ne éld bele magad. azért szorítok és majd írd meg mi lett:-)
2009. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja es folyasom is van feher,de most nem olyan eros mint amikor elotte,ez jelenthet igy is terhesseget ha esetleg terhes vagyok?
2009. jún. 23. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezek igy együtt inkább mensi tünetei :(
2009. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem várom hétvégére,de nekem semmi tünetem nincs.kicsit nagyobbak a melleim,meg néha hasszúrka.babát kívánok mindkettőnknek ! :)
2009. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszonom azert nem adom fel :)

azt meg eltudnatok nekem mondani ha meg sem lennek babas

miert vannak tunetek amik persze lehetseges tunetek ?

en is pozitivat kivanok

2009. jún. 23. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ezek a tünetek mensire is illenek. Sőt! A válaszoló , aki írta, hogy semmi tünete, na az a jó tünet, mert ennyi idővel mensi elött nem lehetnek még terhestüneteid, azok az elmaradt mensi után kezdődnek. Sajnálom... Bár még ne add fel, mert azért akár baba is lehet, csodák mindig vannak :)
2009. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.múlt hónapban nagyon szarul voltam.rengeteg tünetem volt.szúrt a hasam,szinte naponta.reggelente szédültem.szóval minden bajom volt.ja és én is nagyon sokat pisiltem.aztán megjött 3-4 napig tartott.de csak barnás volt.ideges voltam h ez most mi lehetett.ezért csináltam egy tesztet,sajna neg lett.remélem neked nem így lesz.
2009. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 21.07 es. a 20.47 es voltam
2009. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!