Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig marad fenn a hő...

Hány napig marad fenn a hő mensi elmaradásától számítva? Én már 6 nappal vagyok túl ezen és még 37 fok reggel. Utalhat esetleg másra is a magas hő?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, h baba van a dologban, mert már régóta az ügyön vagyunk.
2008. szept. 12. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után tesztelj,mert bizony ez babára utal.Én azzal bíztattam magam,hogy teszteljek,mert ha +, akkor legalább hamarabb tudom, ha meg -, akkor meg nem álltatom magam tovább.Tesztelj, drukkolok!
2008. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony baba!!!!!
2008. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2008. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony babó nekem ugyanígy volt fenn maradt a hőm a férjem minden reggel megkérdezte, hogy állunk hőmérséklet ügyileg és én nagyon boldog voltam, hogy nem esik vissza sok év várás után ilyen nem volt és mindenki hülyének nézett, mert én biztos voltam benne pedig akkor még a teszt is csak egy csíkot mutatott, de később már kettőt:-)
2008. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem és POZITÍV lett!!!!!!!!!!!
2008. szept. 13. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok és minden jót, boldog babavárást kívánok neked!
2008. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. szept. 14. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült! Boldog babavárást!
2008. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!