Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy buli, ahol sokat ittam és lefeküdtem az egyik fiú haverommal. Viszont az alkohol hatása miatt nem védekeztünk megfelelően.

És most félek.:(



2015. nov. 11. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Á, dehogy. Az alkohol megvéd.


Minek feltenni a kérdést, amikor úgyis tudod?

Nem védekeztetek rendesen = lehetsz.

2015. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De elméletilef kivette mielőtt elment :S
2015. nov. 11. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Aha.

Józanon is sokan esnek teherbe így, hát még részegen, amikor az önkontroll is jóval kisebb.

2015. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De már szerda van! Most józanodtál csak ki, hogy most jutott az eszedbe?
2015. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mondhatni. Eddig egész szarul voltam, aztán ma meg már nem voltam itthon és most jutott úgy komolyabban az eszembe...eddig olyan volt, mintha nem is történt volna meeeg..
2015. nov. 11. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem is szexeltél?Nálam is volt olyan,hogy azt hittem,hogy volt szex de mégsem...buta vagy!nagyon buta!Írass gyógyszert ha ennyire nem bírsz a pöcköddel és akkor nem lesz baj,hogy terhes leszel...viszont ha elkezded gyógyszert 1 hónapig ne mond el a pasijaidnak,hogy bogyót szedsz mert akkor terhes lehetsz...
2015. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De biztosan volt szex. Reggel a srác mellett ébredtem ruha nélkül. Na meg ő egy picit jobb állapotban volt, mint én és tisztán emlékezett.

Nem akarok gyógyszert szedni, mert barátom nincs és ilyen futó kalandokba se szoktam belemenni, de most nagyon sokat ittam.

2015. nov. 12. 06:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt egy 72 órás gyógyszerrel megúszhattad volna, ha időben észbe kapsz! :/

Hol tartasz a ciklusodban, mikor volt meg?

2015. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem kell mindent elhinni.

Ha fogamzóképes időben telibe beléd élveznek, akkor is csak 20% az esély a terhességre.

2015. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jövőhéten kellene megjönnie.
2015. nov. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!