Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az baj, hogy volt...

Szerintetek az baj, hogy volt egy kis barna folyásom?

Figyelt kérdés
Megemeltem egy zsák kukoricát anyósommal,és utána barna volt a folyásom.De csak minimális.Légyszi írjatok 7 hetes vagyok.
2010. márc. 19. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, ezt nagyon nem kellett volna...nem fáj semmid?Pihenj le, és én a helyedben felhivnám az orvosom, vagy ha nincs fogadott akkor elmennék megnézetni a babót.

Nem szabadna ilyen "fiatal" terhesen emelgetni, na meg amugy sem ekkora súlyt.

2010. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj semmim,de félek,hogy valami baja lett.

de nem erőlködtem annyira

2010. márc. 19. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarlak megijeszteni de a barna folyás soha nem jelent jót. Én a helyedben elmennék a dokihoz. Sajnos az én babám elhalt 8 hetesen és nekem is volt egy pici barna folyásom. Remélem semmi bajod nem történt.
2010. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan orvoshoz kell menned mert a verzes soha nem jelent jot es lehet hogy kapsz egyszeru terhessegmegtarto bogyokat es minden rendben lesz. Semmikeppen ne hibztasd magad ha elemgy a babad mert nem attol van hogy nehezet emeltel...ebben az idoben elveszitett terhesseg nem mas mint termeszetes szelekcio. Gondolj bele abba hogy rengetegen avannak akik masodjara is terhesek ugy hogy van meg egy kicsi gyerek otthon es azt is felemelig napjaban tobszor is es megsincs semmi bajuk. A kismamakt azert ovjak az emelestol mert lazulnak a kotoszovetek es megvaltozik a sulykozpont ezert el is eshetsz ami tenyleg a lerheto legrosszabb dolog terhesen. ezeket csak azert irtam le hogy ha elment a babad meg veletlenul se legyen lelkiismeretfurdalasod mert akkor is elment volna ha az agyban nasizol egesz nap es Luszeszitat nezel.

Szoritok hogy minden rendben legyen de azert surgosen irany a doki!

2010. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!