Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetsége hogy 2...

Mennyire lehetsége hogy 2 napja késik és tegnap egy nagyon halvány + ma meg egy más fajta teszt - lett? Mivel 12 napja volt peteérésem lehetséges hogy még csak most ágyazódik?

Figyelt kérdés
Teljes pánik...egész nap bőgők,nem tudok másra koncentrálni.
2008. szept. 12. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai volt a tesztelés, amit pár nap múlva meg kellen ismételni, hátha akkor már + lesz. :)
2008. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ez a kalkulátor nálam nem jött be :(

aug 14-én volt az utolsó mensim 1 napja

Aug 29-én és szept 1-én volt a peteérés ovu teszttel néztem.

És 10-én kellett volna megjönni.

mindig 26-28 napra jött meg az elmult 9 hónapban.

2008. szept. 12. 18:07
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg a tesztet holnapután! Addig is nyugi, ha másképp nem megy, hát holnap reggel is tesztelj! Nem jó a babának, ha sokat sírsz és zaklatott vagy! A tesztek érzékenysége különböző... Mindig reggel teszteltél?
2008. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne sírj légyszí! Átérzem az aggodalmad, de ha már 1 teszt pozitív akkor ott van valaki! A teszt + irányba nem téved csak negatívba! Van akinek csak nagyon későn mutatta ki a babát! Szerintem menj el a dokidhoz, és ő megmondja biztosan hogy mi van! De pár nap múlva tesztelj, és ha erősödik akkor tuti baba!


Nekem sajna 3 hét késé után is halvány volt és ki is derült hogy nem baba hanem ciszta! De ha nem erősödik az sem jelent mindíg problémát! Ezért a jövö7en menj dokihoz hogy nézzen meg, lát-e valamit! Ha mást nem is akkor a megvastagodott nyálkahártyát! Nyugalom! A babának nem tesz jót ha stresszelsz!

Sok sikert és babásodást kívánok!

2008. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem már volt 7 db pozitív tesztem, és nem volt baba! Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy baba van. Ha erősödik a csík, akkor igen.

Egyébként én is drukkolok a kérdezőnek, és az tényleg nem állapot, hogy sír, meg másra nem tud koncentrálni, és átérzem és sajnálom, de azt nem értem, hogy miért kellett lepontozni, bár nem lényeg, csak néha olyan indokolatlan... Ha azt írom, tuti terhes, az 100% hasznos, de ezek az eredmények sajnos még semmire nem utalnak. A peteérés után 12nappal vajmi ritka a reális eredmény.

1.v.a.

2008. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat,és mégpróbálok nyugodt maradni! Még egy kérdés...hogy kell lepontozni,vagy pontozni??Én itt 2 napja vagyok és nem tudtam hogy itt is lehet ilyet....nem én pontoztalak le..
2008. szept. 12. 21:49
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

semmi gond! Tényleg! :-) És tudom, hogy sokszor nem a kérdező pontoz...

A válasz sávjában jobb oldalon van egy kérdés, hogy "Hasznos volt számodra ez a válasz?" Mellette pedig egy pozitív és egy negatív kéz, azokra tudsz kattintani!

Szorítok ám neked, még egy ici-pici türelem, és megtudod az igazat! :-)

2008. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!! Köszönöm! :)

Engem is simán lepontoztak....pedig ha tudom hogy nincs igazam,vagy nem vagyok biztos a válaszba akkor hülyeséget nem írok!

:)

2008. szept. 13. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!