Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetsége hogy 2...

Mennyire lehetsége hogy 2 napja késik és tegnap egy nagyon halvány + ma meg egy más fajta teszt - lett? Mivel 12 napja volt peteérésem lehetséges hogy még csak most ágyazódik?

Figyelt kérdés
Teljes pánik...egész nap bőgők,nem tudok másra koncentrálni.
2008. szept. 12. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Na, ne már! 12 napja volt pé-ed, ilyenkor NAGYON ritka ha kimutatja már! Persze, hogy most ágyazódik! Ne sírj, lécci, ezek az eredmények még semmit nem jelentenek!!! Nyugodj meg, mert ha ott a baba, mit szól, hogy a mamija egész nap hüppög...! :-)

Tessék türelmesnek lenni, és várni még 3-4 napot, aztán tesztelni megint! Drukkolok nagyon!

2008. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínű hogy terhes vagy,a nagyon halvány csík azért lehet mert még nagyon fiatal terhes vagy,nekem is ilyen halvány volt emiatt.Ha ennyire aggódsz csináltass vérből terhességi tesztet.Sok sikert!
2008. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem a 11-ik dpo.-n már két csíkot mutatott a teszt. Az 20-as érzékenységű volt. Halványan de teljesen kivehető volt.

Másnap egy másikkal teszteltem, az pedig negatív lett. :(((..

Következő nap még egyet, akkor már hagy gazdagodjanak meg belőlem a gyógyszertárak: Poztiv!

Utólag néztem meg hogy a tesztek érzékenysége más. Van 10-es,20-as, 25-ös,50-es.


Szurkolok neked!!!

2008. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha volt csíkod késés után, akkorvan baba is elméletileg..a másik fajta tesztnekpedigcsak gyengébb volt a reagense..

1-2 nap múlva a másik fajtának is pozitívnak kell lennie, akkor ott a baba, tesztelj újra!

2008. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem merek reménykedni... Maria romed teszt volt pozítív a gabriel negatív. beütöttem a keresőbe és elég sokan fals pozitív tesztet kaptak :((
2008. szept. 12. 14:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte ugyanígy jártam mint Te.Reggeli első vizeletből halvány pozitív(Gabriel), majd másnap szintén reggeli (Corax) negatív.Rá egy hétre kb., 2 Clearblue is negatív. Szóval tuti nem vagyok terhes és még mindig nem jött meg.(51. nap).Remélem te több sikerrel jársz majd, mint én!
2008. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Dokinál voltál? Milyen a ciklusod egyébként? Nekem 26-28 napos rendszeres...
2008. szept. 12. 15:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor volt az előző mensid első napja?

2008. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.

Itt meg tudod nézni,mikor érdemes vizelettesztet illetve vérvizsgálatot csináltatnod!

Sok szerencsét! :))

2008. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2008. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!