Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mult honapban elvetéltem!...

A mult honapban elvetéltem! Salynos! De most megint ugyan azon tüneteim vannak! Megint sikerült volna?

Figyelt kérdés
kora reggel éhes vagyok,émelygek és fehér krémszerü folyásom van!!teszteltem de hát az még negativat mutatott!mult honap 20.-kai menzim volt!vagyis spontán vetélésem.remélem nem csak be beszélem magamnak!!!! :D?
2008. szept. 12. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
kívánom,hogy így legyen!bár én úgy tudom,hogy vetélés után fél évig nem szabad próbálkozni.
2008. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem is volt vetélésem,rá 1 hónapra terhes lettem és azóta minden rendben!13 hetes vagyok és már láttam a picit ultrahangon!Nekem is azt mondták várni kell,de terhes lettem,talán mert ez a baba MEG AKAR születni!Igaz veszélyeztett terhesként kezelnek,de eddig minden rendben. (kopp,kopp,kopp) Sok sikert NEKTEK is!!!
2008. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Műszeres befejezés esetén ajánlanak 3-6 hónapot. Van akinek még annyit sem. Spontán vetélés után, ami otthon fejeződik be :( szoktak egy ellenőrző ultrahangot csinálni, hogy kitisztult-e a szervezet.

Én a fiam 21 hetesen szültem betegen :(, aztán műszeres befejezés, és akkor is csak 3 mensit kellett megvárnom.

Azóta két otthoni spontán , majd uh, minden rendben, nem kellet küret

Egyik barátnőm is elvetélt, neki egy évet mondtak! Orvostól függ.


Semmi gond nem lesz, ne aggódj!!! Ha a babóca jönni akar úgyis jön, ha veled akar maradni ne félj, kapaszkodni fog!!

2008. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!nagyon bizom benne hogy nem csak be beszélem magamnak,hanem tényleg ugy van!!!!köszike még egyszer!!
2008. szept. 12. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha késett a mesim és utána mikor megjött darabos volt akkor elvetéltem?
2008. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vetélés fájdalmas görcsökkel,méhösszehúzódással jár,nem hiszem hogy elvetéltél volna.
2008. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolónak: Nem jelent minden erős vérzés vetélést, ez a legnagyobb marhaság. Akkor vagy terhes (voltál) ha ez BEBIZONYOSODIK! Hcg hormon,vérvizsgálat stb.....!!

Van hogy nem tud megtapadni, és mikor jön a mensi, akkor jön ő is. De észre sem lehet venni, talán annyiban hogy kicsit bővebb a vérzés.

Ha darabos a vérzésed érdemes elmenni orvoshoz, mert ez nem normális.


A darabos inkább a vetélésnél olyan, hogy vagy 8-10 cm-es darabokban jön ki a méhnyálkahártya, vagy egyben kijön irtózatos fájdalommal és vérzéssel. Miután ez a dolog kiürült, utána normál vérzés lesz, és szépen lassan elmúlik pár nap múlva mint a normál mensi

2008. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy pár éves már ez a kérdés..de...saLYnos???
2014. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!