Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 és fél hete 9 hetesen...

6 és fél hete 9 hetesen elvetéltem, missed ab-m volt és már túl vagyok az első mensin. Van esélyem, hogy ebben a hónapban újra várandós legyek?

Figyelt kérdés
9 hetes uh-n vette észre a doki, hogy már kb. 1 hete nem él a magzat.(6 és fél hetesen már volt szívhang) Megműtöttek márc. 27.én. 5 hétre rá, máj. 1én megjött. Biztosra tudom, hogy volt ovulációm 3 héttel a műtét után (lh teszt, uh bizonyította) Nem akarunk többet várni és újra megpróbálnánk. Várom azok válaszát akik hasonlóan belevágtak 1 mensi után! (ja és még annyi, hogy 5 éve 37 hetesen vesztettem el az első babát, mert méhen belül meghalt, utánna viszont 3 hónapra újra babát vártam és van 1 gyönyörü kislányom)
2009. máj. 11. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem most de a kövi hónapban van rá esély. Nekem 1998 nov. 12-én volt műtétem vetélés miatt és decemberben 11-én megjött január 18-án táppénzre kerültem mert terhes lettem megint.Szeptemberben lesz a nagy fiam 10 éves és teljesen egészséges gyerek.

Sok sikert.

2009. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly márciusban volt vetélésem, most márciusban pedig egy gyönyörű babát szültem. Szóval minden esélyed meg van rá. De szerintem megviselheti a méhet a vetélés, így nem ártana most is kivárni a 3 hónapot, ahogy az előző babádnál.

Bár tudom ilyenkor 1 hónap is örökkévalóságnak tűnik.

2009. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és igen örökkévalóságnak tűnik :-(( Úgy gondolom, hogy ha egy szülés után 3 hónap kellett, akkor talán most nem kell annyi. Majd eldöl. Még1x köszi!
2009. máj. 11. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam,csak én tegnapelőtt jöttem ki a kórházból!7 hetesen normál méretekkel,szívhanggal boldogan jöttem ki az uh.-ról.Majd 9 hetesen kontroll,majd hidegzuhany!Nem él!Szóval most csak vagyok és várom,hogy legalább 3 hónap elteljen.A dokim fél évet javasolt.Esélyed van rá,hogy terhes legyél mert nekem egy ismerősöm már a vetélést követően teherbe esett,tehát már az első mensie sem jött meg neki.Én együtt érzek veled és szorítok!
2009. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is 1 mensit vártunk, és utána egyből összejött a baba.
2009. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!