Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez érdekes tudtátok? Többi lent

Ez érdekes tudtátok? Többi lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 18. 21:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia

Ma voltam uh-n és azt mondta a doki nincs domináns tüszőm de könyörgöm a ciklusom 9 napján vagyok 40 napos egy ciklusom, szerintem még azért korai hogy 9.ik napon legyen domináns tüsző. Vagy lehet hogy tévedek? Különben a doki meg dicsért a teákért és mondott egy g

2010. márc. 22. 21:54
 12/13 A kérdező kommentje:

Lemaradt !

Mondott egy gyógynővény készítményt amit még ajánl e mellé. Szerintem te is probáld ki nem drága és sokan mondják hogy jó, King of Kings gyógynővény boltban lehet kapni, Sok sikert. Különben ha van kedved írj priváton ott azért jobban tudunk beszélgetni.

2010. márc. 22. 21:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

koszonom a tippet, megfogadom, es kiprobalom en is a King of Kingset, mar hallottam rola korabban!Te is beszerezted?

Ha 40. napos ciklusaid vannak, akkor tenyleg korai sztem a 9.napon nezni?!Menned kell meg vissza kesobb ebben a ciklusban, vagy elkonyvelte ennyivel?

En is kicsit magam alatt vagyok, ma kaptam meg a 21. napi hormoneredmenyt, ami szerint nem volt p.e-m a honapban...csak azt nem ertem, hogyha mult honapban 18. napon volt pozitiv az ovuteszt, de megis 49. napra jott meg, akkor volt-e egyaltalan peteeresem, vagy kesobb lett volna, nem amikor az ovuteszt jelezte??

Es akkor lehet h nekem is korai volt a 21.napi vervetel??

Ne haragudj h igy rad zuditottam, elvegre ez a te kerdesed...

Orulnek ha priviben tartanank a kapcsolatot, ha gondolod a valaszt elkuldheted az email cimemre, vagy en a kovetkezot a tiedre:)))

2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!