Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen, amikor vkinek spontán...

Milyen, amikor vkinek spontán vetélése van? Mit jelent a darabos vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam, hogy volt júniusban missed ab-om, megjött és maszatolok. A maszatolásból hajnalra iszonyatos vérzés lett, görcsölni annyira nem görcsölök, mint fiatalkoromban (ügyeletes doki járt hozzánk, annyira kész voltam). Viszont az előbb voltam wc-n és a wc-papíron talán alvadt vér volt vagy vmi hasonló. Bocsánat, hogy így fogalmazok, de nagyon megijedtem!!! Csináltam tesztet szombaton, ami nega lett, de mi van, ha akkor már nem élt a baba és most meg vetélek? Vagy az sokkal nagyobb görcsökkel jár? Teljesen össze vagyok zavarodva, bocsánat, ha össze-vissza írtam... :-(
2008. szept. 12. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1 hónapja volt spontán vetélésem :(, én is nagyon erősen véreztem és darabosan. Olyan "alvadt vérdarabkák" jöttek belőlem is és sajnos utoljára a petezsák is kijött belőlem. Nem lehet semmivel sem összetéveszteni. Görcsöltem is de nem nagyon sokat. csak az előtt volt egy nagyon erős görcsöm mielőtt megindult volna a vérzés. Sajnos. Szerintem menj el orvoshoz, ő biztosat tud majd mondani. Minnél előbb menj, mert lehet hogy még él a baba és kaphatsz gyógyszereket ami segíthet hogy megmaradjon a baba. Sok sikert!
2008. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív lett a teszt, szerintem nem volt baba! Tudom, hogy most félsz, de gondolj a legrosszabbra! Lehet, hogy még tisztulsz, nem megy az olyan könnyen a szervezetnek! Nekem pl. kivétel nélkül mindig darabos, nagyon is! És egyik sem volt vetélés, ez tuti, mert még nem szexeltünk akkoriban...

Ne aggódj!

Próbálkozzatok! tiszta lappal indulj! szorítok!

2008. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a lényeg kimaradt: NE gondolj a legrosszabbra! ... jaj ... :-)
2008. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Csak az tartja bennem a leket, hogy már végre megjött 2 hónap után és tudom, hogy még 2 ciklust meg kellene várni, de akkor tavasz lesz, mire próbálkozhatunk! Így elkezdem inni a cicka és palástfű teákat, szedni fogok folsavat és akciózunk a párommal, mert ő sem akar várni. Szerencsére nagyon baba párti! Még 1* köszi! :-)

2008. szept. 12. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a 2-3. válaszoló vagyok.

Jól teszitek, szedj vitaminokat, idd a teákat, akár keverve is ihatod mindig mindkettőt!

Én annak a híve vagyok, hogy ha a természet úgy érezte, hogy megengedheti magának az újabb fogantatást, mert készen áll rá a szervezet és a lélek (!), akkor meg is történik!

Sok sikert!

2008. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, missed ab. után most jött meg először.

Nekem júniusban volt spontán vetélésem műtéti befejezéssel. 3 hétre rá voltam kontrolon, ahol a dokim elmondta, hogy ha megjön a mensim, készüljek fel rá, hogy ez eltérő lesz az eddigieknél: lehet darabos, lehet erős, de gyenge vérzésd is. Ilyenkor nem kell megijedni, ebben az esetben ez a normális.

2008. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utsó előttinek üzenem: igen, én is így gondolom, köszönöm! :-)

Utsónak: jól értetted, nekem is műszeres befejezésem volt. Nekem semmi ilyesmit nem mondott a doki, megvizsgált és akkor azt mondta, pár hét és megjön. Ebből lett 1,5 hónap. Én is gondoltam rá, hogy másmilyen lesz, Anyukám és barátnőim is ezt mondták. Köszönöm Neked is! :-)

2008. szept. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!