Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szépen alakul a görbém?

Szépen alakul a görbém?

Figyelt kérdés
Ma behúzta a pé-m. napját,ha baba van akkor innentöl fogva felfelé kell,hogy menjen ugye?Szurkoljatok!!!! [link]
2008. szept. 12. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor is felfelé meg, ha nincs baba, de volt pé. Az emelkedő testhőmérsékletet ugyanis a sárgatest működése okozza, nem pedig a terhességi hormon emelkedése.


Ne haragudj, nem akarlak elkeseríteni, de az elég össze-vissza görbe, és a ciklus.hu se a legjobb választás a görbe vezetésére, mert szinte mindig behúzza a pé-t az általa számított napra. Javaslom, ha tudsz németül, regizz a www.urbia.de honlapon, pöttyözd be ezt a görbét, és meglátod, az mit mutat. Sokkal jobb mint a ciklus.hu. Remélem nem keseredtél el, sok sikert kívánok.

2008. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit elkeserdtem,de nem adom fel!!!!Azért köszi a választ!
2008. szept. 12. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előbbi válasz írója vagyok. Csak kíváncsi lennék, hogy megpróbálod-e az urbia-t, és hogy az mit mutat. Példaként, ha gondolod, privibe elküldöm az én ottani görbém.
2008. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok!Küldjed!Sajna nem tudok németül,de szíves megpróbálnám!!!!!
2008. szept. 12. 09:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nagy dolgot kérek Tőled,de be pötyögnéd az Én eredményeimeit az urbi-ba?Persze ha csak van időd rá,és nem nagy kérés!!Kiváncsi vagyok mit mutat,ja és küld a Tiedet is!Elöre is köszike!!!!
2008. szept. 12. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk csinálnál LH tesztet is, az a hőmérőzéssel együtt már biztosabb eredményt adna arra, hogy mikor vagy a lefogamzóképesebb és mikor kell igazán akciózni. Minden LH pozitív napon és az azt követő negatív napon kell akciózni, mi is így tettünk és összejött a babó.
2008. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bepötyögtem az urbia-n, és az is jelöli az ovu-t. Íme, a görbéd...

[link]

2008. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De rendi vagy!!!!!!!Hát igen a Tied szépen fent van!!!Képzeld el ma a 7.napon(lutealis szakasz)felment 36.8-ra.Tudom ez még nem jelent semmit,de jó lenne ha már fent maradna a hőm és nem esne vissza!Az az igazság,hogy eddig sokka cikk-cakkosabbak voltak a görbéim a luteális szakaszba de most talán nem annyira,azokhoz képest ebbe már van rendszeresség!Amint látod szedek Bromocriptint pé.-re,meg Meforalt a magas insulin színtre!Egyre jobbak lesznek szerintem a gőrbéim!Nagyon szeretnénk már Babót!Majd írd ám meg,hogy neked ,hogy alakult?Drukkolok Neked!!!!!!Köszi mégegyszer!!!!
2008. szept. 14. 08:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Mai nappal a görbém: [link]
2008. szept. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!