Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt már olyan hogy...

Valakinek volt már olyan hogy a luteális szakaszban végig ugyanannyi volt tizedesre pontosan a testhő?

Figyelt kérdés
dpo 8. napon vagyok, 8 napja 36.6-ot mérek minden reggel, kb. ugyanabban az időpontban..ez normális?
2015. nov. 2. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi az alapho? Picit keveslem a 36.6 ot.
2015. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
36.2
2015. nov. 2. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van :) Ha teherbeeses miatt mered inkabb folfele mozduljon el az a jo.Nekem pl 37 volt babas honapban es csak folfele mozdult 1 tizedet.De termeszetesen ez nem szentiras! Elso voltam
2015. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, amiatt mérem. 3. próbálkozós hónap, ovu tesztel. de nem is ez a lényeg, hanem csak edidg minden hónapban úgy dpo 6-7 körül felment 36.7-36.8-ra, majd dpo 10-14 között 36.6-ra vissza, aztán ugye leesett 36.2-re

most meg olyan fura hogy már jó pár napja ugyanannyi. A lázmérő mérhet rosszul ha merül az elem? vagy akkor nem mér és kész?

2015. nov. 2. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mikor babás lettem, mintha vonalzót nyelt volna, 36,9 volt egész hónapban.
2015. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ovu után, úgy értem :)
2015. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem a lányomnál tiszta cikk cakk volt előtte, mind a luteális mind az első szakasz, és mindig 37.2 körül volt a hőm a luteálisban...aztán úgy belázasodtam hogy 42 fokot mutatott a lázmérő..na akkor jöttem rá hogy valószínűleg nem is mér jól....ez ár egy új lázmérő, de mióta szültem, sokkal alacsonyabb az alaphőm és a megemelkedett is, de most nem tudom, hogy már akkor is ilyen alacsony volt e csak rossz volt a lázmérő vagy mi a fene :) nem a legjobbak ezek a digitálisak...csak mivel amúgy is ovu tesztezek lényegében csak önellenőrzés.
2015. nov. 2. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az én múlt havi görbém: [link]


az elején az ingadozás csak a Clostitól van, az ovu utáni meg mert más időpontban mértem. Szóval nekem is szép egyenes vonal lenne :)

2015. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En azt mondom jo ha nem ingadozik es stabil hot tart a ciklus masodik feleben.Kivancsian varom mi lesz majd ird meg :)
2015. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pl nem lett belőle baba sajnos :( 8-as válaszoló
2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!