Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakinek negatív...

Volt-e valakinek negatív teszte, de terhes volt mégis? 14-én kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, émelygek, pont mint az első terhességemnél. Ma csináltam tesztet, de negatív. Kicsit el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
gratula a pozitív teszthez:))nekem is kuldhetnél egyet:)))ez amugy érdekes, hogy 5nap késés után ilyen halovány...mert mindenki azt mondja annak már erosnek kell lennie...hát énis ilyesmiben bízom:)))mégegyszer gratulálok és vigyázz magatokra!:)
2010. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Én ma vagyok a 43.napon.Már 11 napja késik,eddig csak nega tesztjeim voltak:-(Tüneteim viszont vannak:-)Jövőhéten megyek dokihoz,hátha mégis..:-)Kitartás Lányok!:-)
2010. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Sziasztok!!!

Én most 10hetes terhes vagyok és az első tesztet amikor megcsináltam,az negatívot mutatott.....,rá 1 hétre csináltam a második tesztet az kimutatta a terhességet és másnap orvoshoz is mentem,kiderült 5 hetes terhes vagyok,ennyit a tesztekről ami a 3 napos terhességet kimutatja!:)

2010. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Kedves 10 hetes! Erre a válaszra vártam! :-) Kb. én is a 4. héten tesztelhettem, de azóta is semmi. Szinte biztos vagyok benne hogy terhes vagyok, de a teszt lelombozott. Szerintem csinálok egyet a jövő héten is! Köszi hogy megnyugtattál!

2010. márc. 21. 06:46
 15/19 anonim ***** válasza:
12.44-esnek ez bizony pozitiv!gratulálok hozzá!egy 3 gyermekes anyuci
2010. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A negatív teszttől még simán lehetsz terhes, a pozitív az, aminek az eredménye ugye kétségbevonhatatlan!! :) Nekem még barnázásom is volt akkor, amikor meg kellett volna jönnie a nem vártnak... Aztán elmentem a dokihoz rögtön és a vérvételen derült ki, hogy baba van a dologban! :)

5 hetes kismami

2010. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező én már holnap megcsinálnám! Qupidoval, az még senkit sem csapott be. Nagyon jó teszt! Reggeli első vizeletből csináld :)
2010. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

sya

Nekem mindig 28 napos a ciklusom, most 3. napos késésnél vagyok.Soha nem késet még. Mi is szeretnénk már babát, de a tesztem az első nap -lett.:(

Nem értem az egészet. Ja és semmi tünetem nincs, bár néha a hasam gyengéden szúrkál. Lehet hogy tényleg a tavasz???

2010. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Első nap lett nega a teszted, még simán lehet pozitív. Nem késhet mindenkinek a tavasz miatt :):)
2010. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!