Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakinek negatív...

Volt-e valakinek negatív teszte, de terhes volt mégis? 14-én kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, émelygek, pont mint az első terhességemnél. Ma csináltam tesztet, de negatív. Kicsit el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nekem 16.án kellett volna megjönnie. Hétfőn volt egy kis barnázásom, most meg ilyen halvány rózsaszines "folyás" van csak de az se valami sok. Nekem néha szurkál a hasam, és mindig olyan mintha megakarna jönni. A múltkor nekem is később jött meg. Már én is azt hittem hogy terhes vagyok, negatív lett a teszt és rá 2 napra megjött. De azért szorítok neked!! Nem tudod véletlenül hogy mikor volt peteérésed? Mert ha akkor voltál a pároddal akkor lehet esélye hogy terhes vagy.
2010. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 12-én kellett volna megjönnie. A 3. és az 5. napi késésnél is negatív volt a teszt. Ma késik 6. napja.

Talán ez egy ilyen tréfás hónap? :(

2010. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Első válaszoló vagyok! Én még nem teszteltem, gondoltam megvárom ezt a hetet és majd utána! Ha negatív lenne én is nagyot csalódnék, egyenlőre még nem is élem bele magam hogy terhes vagyok de hátha!!!
2010. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi kisbabát akartunk nagyon újra, tehát több kalkulátorral is kiszámoltam mikor van peteérésem és hogy teljes legyen a siker az így kijött kb. egy hetet végig akcióztuk. Még azokon a napokon is amikor lehetéges csak a teherbe esés. Ezért szinte biztos voltam a sikerben. Meghát ezek a tünetek... Ez 25-ös teszt volt, lehet hogy egy érzékenyebb kimutatta volna.
2010. márc. 18. 11:44
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is 6. napja késik. Tesztet én sem csináltam még, mert hónap közepén volt 3-4 nap barnázásom és gondoltam emiatt késik, de holnap már tesztelek. Tesztel valaki a héten?
2010. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg ilyen vicces hónap. Csatlakozok hozzátok.Bár nekem kicsit más a történet. 22 napja késik. 5 negatív tesztem van. Egy csomó "furcsa" tünetem. De voltam dokinál még peteéréskor, és sajnos nem látott semmit. Írt fel clostyt. Mindig 33 napra jön meg bezzeg most semmi.

Telefonon beszéltem a dokimmal. Annyit tanácsolt várjak türelemmel, és hetente 1 tesztet csináljak, mert vannak csodák....

2010. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én 20-as és 25-ös érzékenységűekkel teszteltem. Van itthon még egy 25-ös teszt, de nem akarok újabb csalódást :(

Ráadásul hétfő óta barnázgatok is :(

Lehet, hogy csak a tavasz miatt késik, nem tudom :( De nagyon rossz ez a bizonytalanság!

Holnap lesz 7. napja, hogy késik.

2010. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Nekem 13.-án (nem) kellett volna megjönnie és ilyet teszteltem tegnap 20-as érzékenységű teszttel:

[link]

2010. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ott a második csík!!!
2010. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem semmi folyás vagy ilyesmi nincsen, nem is volt az elsőnél sem. Csak ez a hasfájás, meg örökös émelygés, pont mint az első kisbabánknál.Hát azért mindenkinek köszönöm a hozzászólást! Nyugodtabb ugyan nem lettem, de lehet hogy a tavasz miatt van. :-) És tényleg lehetnek még csodák!
2010. márc. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!