Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29. augusztusban volt az...

29. augusztusban volt az utolsó menzim. Csak 3 napig tartott és görcseim sem voltak, szinte észre sem vettem hogy megvolt. Ma reggel vettem észre hogy nagyon sok testápolószerü folyásom van. Létezhet az hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs, ami terhességre utalna. Nem merek tesztelni, már teljesen lemondtam róla hogy összejön a baba. Ez a nagyon sok testápolószerü folyás utalhat babára? Ilyet még soha nem tapasztaltam. Kérlek ha valakinek volt ilyen tünete, menzi is volt és mégis babás volt írjatok! Elöre is köszi.
2008. szept. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
akkor kellett volna rendesen is megjönnie, amikor véreztél kicsit?
2008. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan augusztus 29-én kellett megjönnie.
2008. szept. 11. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom te is hallottál róla hogy van akinek megjön, illetve vérzik egy kicsit amikor meg kéne jönnie a mensijének, mégis terhes. lehet hogy már ez áll fenn nálad.

bár a folyás lehet hogy a peteérésre utal most!

üdv, első válaszoló

2008. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mikor terhes lettem,igaz nekem nem jött meg,de krémszerű folyásom volt,mensi elmaradása után 5 napra teszteltem, éjszaka, és kimutatta a terhességet. más jelét nem igazán tapasztaltam,max még annyit h állandóan fáradtnak éreztem magam...de másnál is volt,h előtte volt kicsi vérzése,drukkolok neked h babás legyél!!!


8 hetes baba anyuja

2008. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál! Csajok el sem hiszem 10 hetes kismama vagyok :-D Semmi tünetem, se hányinger, se fáradság, cicik sem érzékenyek, csak a testápolószerü folyás. És én már lemondtam róla hogy valaha is lesz babám. Nagyon boldog vagyok :-)
2008. szept. 12. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből gratulálok!!!!!

Én most olvastam, amit írtál, és nem semmi történet! Örülök neki, hogy van ilyen is! És nem teszteltél közben? Vagy úgy gondoltad, ha megjött, akkor nem lehetsz babás? Én szeretnék ma dokihoz menni, mert én az utolsó mensim óta egyre rosszabbul érzem magam, (nekem 30.-án jött meg) és nem tudom, mi az oka. De nekem kétlem, hogy baba lenne! :) Még egyszer gratula, és tessék babavitamint szedni!!!! :) Boldog babavárást!

2008. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!